Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nowe Miasteczko

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Nowe Miasteczko – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Nowe Miasteczko to okazja na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie klienta samodzielnie bywa niełatwym wyzwaniem, a nade wszystko wymagającym czasu. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie takich kłopotów, jeśli tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Nowe Miasteczko. To my zaangażujemy się w sprzedaż mieszkania ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z kłopotów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Nowe Miasteczko oferuje adekwatną propozycję cenową mieszkania. Zaakceptowanie właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym uiszczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Nowe Miasteczko oraz skup domów Nowe Miasteczko – o nas

  Nasza działalność powstała kilkanaście lat temu. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na rozbudowanie oferty o następne obszary. Ofertę pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w każdą część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i zaproponować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Nowe Miasteczko może pochwalić się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Nowe Miasteczko pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowe Miasteczko – 5 kroków

  Skup nieruchomości Nowe Miasteczko to wygodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, aby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta napotka się z akceptem kontrahenta, w umówionym dniu oraz w określonej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie ustalonej kwoty – do ręki albo na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Nowe Miasteczko to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie mieszkania zainicjowane jest określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Nowe Miasteczko przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie wizyty utrwalamy stan domu na fotografiach i redagujemy raport, w którym nakreślone zostają najważniejsze atuty a także negatywy oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na bazie przekazanych raportów, ustala kwotę skupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną ofertę dotyczącą wartości skupu a jego zaakceptowanie determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przedstawienie oferty może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem bądź podczas spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowe Miasteczko dzieli się skup mieszkań za gotówkę Nowe Miasteczko, skup domów Nowe Miasteczko i skup gruntów. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz przekazać nam mieszkanie w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Nowe Miasteczko. Odkupimy również mieszkanie która wymaga remontu. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę a później sprzedania z zyskiem, a więc z przyjemnością kupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept wartości wyceny przenosi nas na kolejny etap transakcji – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Czas wizyty planowany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii klienta – absolutnie nikogo nie wskazujemy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się blisko właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, by zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca a także jakichkolwiek innych problemów. Odciążymy Państwa również z konieczności ustalenia terminu spotkania w biurze notarialnym oraz przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby możliwie najbardziej zredukować Państwa trud.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór gotówki to wyczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Nowe Miasteczko zwykle uiszcza opłatę w postaci gotówki, w momencie wizyty w kancelarii notarialnej. Otrzymanie pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na należności będziemy musieli oczekiwać miesiącami. W przypadku, jeżeli właściciel wolałby wpłatę przelewem, należności przelewane są na podany numer konta – również w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Pieniądze prawie zawsze wpływają na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą możliwość otrzymania pieniędzy wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Nowe Miasteczko w przeciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumenty oraz dbamy, aby akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. W rezultacie klient zostaje wyręczony ze sporej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ