Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Giżycko

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Giżycko – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Giżycko to okazja na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy samodzielnie bywa ciężkim przedsięwzięciem, a przede wszystkim długotrwałym. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie powyższych problemów, gdy tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Giżycko. To my przejmiemy przekazanie nieruchomości końcowemu nabywcy, wyręczając Cię z trudności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Giżycko proponuje niezaniżoną kwotę odkupu domu. Zgoda klienta i podpisanie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym uiszczeniem należności, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Giżycko oraz skup domów Giżycko – kim jesteśmy?

  Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na rozbudowanie oferty o dalsze tereny. Inicjatywę współpracy skierowaliśmy do sprzedających z pobliskich województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w jakąkolwiek część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaproponować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Giżycko może pochwalić się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i nabywających. Z ochotą zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Giżycko pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Giżycko – jak to działa?

  Skup nieruchomości Giżycko to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Państwa zaledwie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, aby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Oglądanie – dotrzemy na miejsce, żeby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta zetknie się z zaakceptowaniem klienta, w ustalonym terminie oraz we wskazanej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – bezpośrednio w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie zapłaty – w formie gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Giżycko to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie mieszkania poprzedzone jest wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Giżycko wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie aspekty, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie spotkania dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają najważniejsze pozytywy a także minusy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie zgromadzonych zapisów, proponuje cenę odkupu. Właściciel nieruchomości dostaje ofertę odnośnie kwoty skupu i jego decyzja uzależnia to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem lub osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Giżycko mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Giżycko, skup domów Giżycko a także skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz sprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – zaoferujemy wycenę, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Giżycko. Kupimy również nieruchomość która wymaga remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują mieszkania z planem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie a później sprzedania z zyskiem, dlatego z ochotą nabędziemy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny otwiera następny etap procesu – dopełnienie formalności u notariusza. Czas spotkania ustalany jest wspólnie z kontrahentem i z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla klienta – absolutnie konkretnego nie określamy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Placówka notarialna może być położona jak najbliżej kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, żeby oszczędzić klientowi czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na paliwo i wszystkich innych trudności. Wyręczymy Państwa także z konieczności dogadania daty wizyty w biurze notarialnym oraz wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby do minimum ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie gotówki

  Przekazanie należności to najprzyjemniejszy moment w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Giżycko najczęściej uiszcza wpłatę pod postacią gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Otrzymanie pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to eliminacja wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na należności będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W razie, jeżeli sprzedający preferuje wpłatę na konto bankowe, należności wpłacane są na podany numer konta – także w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Należności prawie zawsze dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą opcję wręczenia pieniędzy wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Giżycko w ciągu niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z transakcji, pozostawała w Państwa gestii. Sporządzamy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ