Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Witnica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Witnica – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Witnica to okazja na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy samodzielnie zdaje się być trudnym przedsięwzięciem, a szczególnie długotrwałym. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie tych kłopotów, jeśli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Witnica. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie działki końcowemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z niedogodności i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Witnica zawsze przedstawia adekwatną kwotę odkupu nieruchomości. Akcept klienta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wręczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Witnica oraz skup domów Witnica – kim jesteśmy?

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie działalności o następne lokalizacje. Propozycję pomocy skierowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część Polski, by zobaczyć nieruchomość i zaoferować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Witnica może pochwalić się uznaniem wielu kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Chętnie zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Witnica pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Witnica – jak to działa?

  Skup nieruchomości Witnica to komfortowa sprzedaż domu, od której dzieli Państwa zaledwie 5 kroków:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na podaną lokalizację, by obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu podamy cenę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja napotka się z akceptacją kontrahenta, w umówionym terminie i w określonej przez kontrahenta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już u notariusza będzie miało miejsce przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Witnica to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie mieszkania rozpoczęte zostaje określeniem wartości nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Witnica wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie cechy, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan domu na zdjęciach a także redagujemy dokument, w którym przedstawione są kluczowe atuty a także mankamenty wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa analizująca, na podstawie przekazanych materiałów, ustala wartość skupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną propozycję dotyczącą wartości skupu i jego aprobata warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie informacji o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Witnica dzieli się skup mieszkań za gotówkę Witnica, skup domów Witnica a także skup działek. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Witnica. Skupimy też dom z przeznaczeniem do odświeżenia. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują domy z zamysłem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę i odsprzedania z profitem, dlatego chętnie nabędziemy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie propozycji cenowej przenosi nas na drugi etap procesu – spotkanie u notariusza. Dzień wizyty umawiany jest wspólnie z klientem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza należy do klienta – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, choć mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się w okolicy klienta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, by oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na podróż a także innych trudności. Odciążymy Państwa również z konieczności ustalenia terminu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, by do minimum ograniczyć Państwa trud.

  Wręczenie należności

  Przekazanie pieniędzy to najprzyjemniejszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Witnica zwykle wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Otrzymanie gotówki bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli oczekiwać tygodniami. W przypadku, gdy sprzedający preferowałby wpłatę na konto bankowe, środki uiszczane są na podany numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Należności zazwyczaj wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą opcję przekazania ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Witnica w ciągu niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Sporządzamy dokumenty i dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. W rezultacie sprzedający zostaje odciążony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ