Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Sztum

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Sztum – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Sztum to metoda na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być niełatwym przedsięwzięciem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zamieszczanie anonsów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – możesz uniknąć wymienionych niedogodności, jeśli tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Sztum. To my weźmiemy na siebie sprzedaż mieszkania końcowemu nabywcy, odciążając właścicieli z problemów i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Sztum zawsze przedstawia niezaniżoną kwotę odkupu domu. Zaakceptowanie właściciela i podpisanie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wypłaceniem należności, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Sztum oraz skup domów Sztum – o nas

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał po jakimś czasie pozwoliły na poszerzenie działalności o następne obszary. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część kraju, by obejrzeć nieruchomość i zaoferować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Sztum może pochwalić się uznaniem wielu kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą kupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać kredyt czy najzwyczajniej nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Sztum rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Sztum – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Sztum to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której dzieli Państwa zaledwie 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Ocena – dotrzemy na miejsce, aby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skłonni odkupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – gdy tylko wycena zetknie się z akceptem sprzedającego, w umówionym dniu oraz w wybranej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu u notariusza zostanie dokonane wręczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Sztum to najszybsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie mieszkania rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Sztum prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które wpływają na wartość nieruchomości. W czasie wizyty archiwizujemy stan domu na zdjęciach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają najważniejsze atuty oraz wady wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analizująca, na bazie zgromadzonych dokumentów, proponuje wartość nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną ofertę dotyczącą wartości skupu a jego decyzja warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listownie lub w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Sztum obejmuje skup mieszkań za gotówkę Sztum, skup domów Sztum oraz skup nieruchomości rolnych. Skupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaproponujemy wsparcie, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Sztum. Nabędziemy także nieruchomość która wymaga remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę i odsprzedania z zyskiem, a więc chętnie nabędziemy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie propozycji cenowej przenosi nas na następny etap transakcji – wizytę w biurze notarialnym. Termin tego wydarzenia planowany jest z porozumieniu z klientem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może znajdować się w okolicy sprzedającego – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, by zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz konieczności poniesienia opłat na dojazd oraz wszelkich niedogodności. Odciążymy Cię także z konieczności ustalenia czasu wizyty w kancelarii notarialnej i przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, aby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata gotówki to najprzyjemniejszy krok w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Sztum zazwyczaj przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, podczas dopełniania formalności u notariusza. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na pieniądze trzeba będzie wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, gdy sprzedający życzy sobie uiszczenie należności poprzez przelew, środki wpłacane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Środki zazwyczaj wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję wręczenia należności wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Sztum w ciągu niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy umowę jak i przypilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych fragmentów. W rezultacie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ