Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Jelenia Góra

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Jelenia Góra – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Jelenia Góra to metoda na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie kupującego na własną rękę zdaje się być ciężkim zadaniem, a szczególnie długotrwałym. Napisanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie takich problemów, jeżeli postawisz na propozycję skup nieruchomości Jelenia Góra. To my przejmiemy sprzedanie domu końcowemu klientowi, zwalniając Cię z problemów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Jelenia Góra proponuje niezaniżoną propozycję cenową domu. Zgoda klienta i podpisanie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Jelenia Góra oraz skup domów Jelenia Góra – o nas

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał stopniowo pozwoliły na powiększenie działalności o nowe obszary. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do kontrahentów z pobliskich województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część kraju, by zobaczyć nieruchomość i ustalić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Jelenia Góra cieszy się uznaniem ogromnej liczby klientów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz spłacić kredyt czy zwyczajnie nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Jelenia Góra rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Jelenia Góra – jak to działa?

  Skup nieruchomości Jelenia Góra to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której rozdziela sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli wycena napotka się z akceptem klienta, w umówionym terminie oraz we wskazanej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – od razu u notariusza nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Jelenia Góra to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie domu zainicjowane jest wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Jelenia Góra prowadzi wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie analizy archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach oraz przygotowywujemy raport, w którym przedstawione są kluczowe pozytywy a także mankamenty wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analizująca, na bazie przekazanych dokumentów, proponuje wartość sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje propozycję tyczącą się wartości skupu i jego akcept determinuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie informacji o cenie może odbyć się przez telefon, listem czy też osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Jelenia Góra dzieli się skup mieszkań za gotówkę Jelenia Góra, skup domów Jelenia Góra oraz skup działek. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz przekazać nam dom w zadbanym stanie, czy po podtopieniu bądź spaleniu – zaoferujemy pomoc, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Jelenia Góra. Kupimy też mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Część z naszych klientów to ludzie, którzy kupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania mieszkania samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z ochotą nabędziemy dom w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akceptacja wartości wyceny inicjuje drugi etap transakcji – dopełnienie formalności u notariusza. Termin spotkania zaplanowywany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, chociaż jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej klienta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, żeby zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na paliwo oraz wszelkich trudności. Odciążymy Państwa też z obowiązku ustalenia czasu wizyty w kancelarii notarialnej a także przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, aby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa trud.

  Wręczenie należności

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Jelenia Góra zwykle wręcza należność w formie gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Otrzymanie gotówki bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, gdy sprzedający życzy sobie wpłatę poprzez przelew, pieniądze wpłacane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Należności najczęściej przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą formę wypłaty pieniędzy będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Jelenia Góra w trakcie tylko kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z transakcji, leżała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty jak i dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał niejasnych fragmentów. W rezultacie klient zostaje odciążony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ