Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Rybnik

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Rybnik – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Rybnik to sposób na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie jest trudnym przedsięwzięciem, a zwłaszcza długotrwałym. Zamieszczanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć wymienionych niedogodności, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Rybnik. To my przejmiemy sprzedanie domu końcowemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z kłopotów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Rybnik gwarantuje niezaniżoną wycenę działki. Wyrażenie zgody przez właściciela i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Rybnik oraz skup domów Rybnik – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i coraz większy kapitał stopniowo pozwoliły na rozbudowanie oferty o dalsze tereny. Ofertę wsparcia zaadresowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w każdą część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i określić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Rybnik może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie odkupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Rybnik rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Rybnik – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Rybnik to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przyjedziemy na miejsce, by ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy w stanie nabyć dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli oferta zetknie się z akceptacją kontrahenta, w zaplanowanym dniu oraz w wybranej przez właściciela placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie pieniędzy – w formie gotówki albo na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Rybnik to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie domu zainicjowane zostaje określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Rybnik prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie cechy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie oględzin archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach i redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najważniejsze pozytywy a także negatywy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analityczna, na podstawie dostarczonych zapisów, ustala wartość nieruchomości. Posiadacz nieruchomości otrzymuje wiadomość tyczącą się ceny skupu i jego aprobata determinuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie propozycji może nastąpić przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też podczas spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Rybnik dzieli się skup mieszkań za gotówkę Rybnik, skup domów Rybnik i skup nieruchomości rolnych. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz przekazać nam dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – zaoferujemy wsparcie, gdyż przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Rybnik. Skupimy także dom która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamiarem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a później sprzedaży z zyskiem, stąd chętnie nabędziemy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept oferty cenowej przenosi nas na drugi etap kupna-sprzedaży – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas spotkania umawiany jest razem z sprzedającym a także z notariuszem. Wybór notariusza należy do kontrahenta – w żadnym razie żadnego nie określamy, choć możemy jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko właściciela – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, żeby zaoszczędzić sprzedającemu czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na podróż i innych trudności. Odciążymy Cię także z obowiązku umówienia daty spotkania u notariusza a także wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby jak najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie pieniędzy

  Przekazanie gotówki to najbardziej oczekiwany etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Rybnik najczęściej uiszcza należność w formie gotówki, podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni czekać przez długi czas. W sytuacji, gdy sprzedający życzy sobie opłatę poprzez przelew, środki uiszczane są na określony numer konta – tak samo w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Środki najczęściej wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość wypłaty należności wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Rybnik w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy umowę jak i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ