Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Stargard

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Stargard – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Stargard to sposób na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie klienta na własną rękę bywa trudnym przedsięwzięciem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – możesz uniknąć wymienionych problemów, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Stargard. To my weźmiemy na siebie sprzedaż domu ostatecznemu klientowi, zwalniając sprzedających z niedogodności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Stargard gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu domu. Wyrażenie zgody przez klienta i podpisanie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wypłaceniem środków, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Stargard i skup domów Stargard – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa i rosnący kapitał po pewnym czasie pozwoliły na poszerzenie działalności o następne obszary. Ofertę pomocy skierowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w dowolną część kraju, by przeanalizować nieruchomość i ustalić cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Stargard może pochwalić się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Z przyjemnością nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować kredyt czy po prostu nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Stargard pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Stargard – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Stargard to dogodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających jedynie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oględziny – dotrzemy pod wskazany adres, żeby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli propozycja napotka się z zgodą kontrahenta, w umówionym dniu oraz w wybranej przez właściciela kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już u notariusza będzie miało miejsce uiszczenie pieniędzy – w formie gotówki bądź na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Stargard to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie własności rozpoczęte jest określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Stargard wykonuje wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie wizyty utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane zostają najważniejsze zalety i minusy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na gruncie przekazanych materiałów, określa cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną propozycję tyczącą się wartości skupu a jego akcept warunkuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie informacji o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listownie czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Stargard podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Stargard, skup domów Stargard oraz skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz przekazać nam nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi lub pożarze – zaproponujemy pomoc, gdyż realizujemy też skup mieszkań z problemami Stargard. Nabędziemy również nieruchomość z przeznaczeniem do remontu. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę i sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością zakupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na kolejny etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin spotkania umawiany jest wspólnie z sprzedającym i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do sprzedającego – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może być położona w pobliżu kontrahenta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, aby oszczędzić klientowi straty czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na dojazd a także wszystkich innych niedogodności. Odciążymy Państwa też z obowiązku ustalenia daty wizyty w kancelarii notarialnej a także przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, by do minimum zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata gotówki

  Odbiór pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Stargard zawsze przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Otrzymanie gotówki od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze czy też na pieniądze trzeba będzie czekać miesiącami. W przypadku, jeśli klient woli opłatę poprzez przelew, pieniądze wpłacane są na podany numer konta – także bezpośrednio podczas wizyty w biurze notarialnym. Środki prawie zawsze docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą formę wręczenia pieniędzy określi klient, dzięki skup mieszkań Stargard w trakcie tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę jak i dopilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. W rezultacie klient zostaje wyręczony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ