Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Góra

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Góra – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Góra to okazja na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego we własnym zakresie jest niełatwym przedsięwzięciem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć takich niedogodności, jeżeli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Góra. To my przejmiemy odsprzedanie działki finalnemu klientowi, odciążając Cię z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Góra zawsze przedstawia uczciwą propozycję cenową domu. Akcept właściciela i zawarcie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Góra i skup domów Góra – poznaj nas

  Nasza działalność wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie aktywności o nowe obszary. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do sprzedających z okolicznych województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w dowolną część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i zaproponować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Góra może poszczycić się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie nabędziemy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany oddać pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Góra pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Góra – 5 kroków

  Skup nieruchomości Góra to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy na podaną lokalizację, by przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą możemy nabyć nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja napotka się z zaakceptowaniem sprzedającego, w umówionym czasie i w określonej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie zapłaty – w postaci gotówki bądź przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Góra to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie domu zainicjowane zostaje wyceną nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Góra przeprowadza wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie oględzin utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach i sporządzamy dokument, w którym nakreślone są najistotniejsze zalety a także negatywy danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na podstawie dostarczonych raportów, proponuje kwotę skupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje propozycję tyczącą się kwoty skupu i jego akceptacja determinuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też w trakcie spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Góra obejmuje skup mieszkań za gotówkę Góra, skup domów Góra a także skup gruntów. Skupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu czy też nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Góra. Kupimy także mieszkanie z przeznaczeniem do odświeżenia. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z planem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a następnie odsprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego chętnie zakupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na drugi etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Czas tego wydarzenia ustalany jest razem z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym przypadku żadnego nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie posłużyć radą. Siedziba notariusza może być położona blisko klienta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo oddalone, by zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na podróż a także innych niedogodności. Odciążymy Państwa też z obowiązku ustalenia daty wizyty w kancelarii notarialnej oraz wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby jak najbardziej pomniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie gotówki

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Góra zazwyczaj przekazuje należność w postaci gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, na dodatek przy udziale notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie oszukańcze czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W przypadku, gdy kontrahent preferowałby opłatę przelewem, należności uiszczane są na określony numer konta – tak samo w trakcie wizyty u notariusza. Należności zazwyczaj dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania pieniędzy będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Góra w ciągu niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, dotyczących transakcji, pozostawała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumenty oraz przypilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ