Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Świdwin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Świdwin – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Świdwin to okazja na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego na własną rękę zdaje się być nieprostym zadaniem, a nade wszystko czasochłonnym. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – możesz oszczędzić sobie tych kłopotów, gdy tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Świdwin. To my przejmiemy sprzedaż działki ostatecznemu nabywcy, odciążając właścicieli z problemów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Świdwin zawsze przedstawia uczciwą propozycję cenową nieruchomości. Zgoda sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego skutkuje szybkim wypłaceniem środków, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Świdwin i skup domów Świdwin – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i rosnący kapitał z czasem pozwoliły na powiększenie działalności o dalsze tereny. Propozycję wsparcia zaadresowaliśmy do sprzedających z pobliskich województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i ustalić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Świdwin może pochwalić się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą kupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Świdwin pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Świdwin – 5 kroków

  Skup nieruchomości Świdwin to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, żeby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaoferujemy kwotę, za którą możemy odkupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta spotka się z akceptacją klienta, w ustalonym czasie oraz w określonej przez klienta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – od razu u notariusza zostanie dokonane przekazanie pieniędzy – w formie gotówki bądź poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Świdwin to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie własności poprzedzone jest ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Świdwin wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie spotkania utrwalamy stan domu na fotografiach a także redagujemy dokument, w którym przedstawione są kluczowe pozytywy i negatywy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analityczna, na podstawie dostarczonych zapisów, określa kwotę odkupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się wartości skupu i jego akcept uzależnia to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie oferty może nastąpić przez telefon, poprzez wysłanie listu lub podczas spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Świdwin podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Świdwin, skup domów Świdwin oraz skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wysprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaoferujemy wycenę, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Świdwin. Nabędziemy także mieszkanie do gruntownego odremontowania. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę i sprzedania z profitem, dlatego z ochotą kupimy dom w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na następny etap kupna-sprzedaży – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas wizyty planowany jest z porozumieniu z właścicielem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do klienta – absolutnie żadnego nie wskazujemy, aczkolwiek możemy podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko klienta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, by oszczędzić właścicielowi czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na podróż oraz wszystkich innych niedogodności. Wyręczymy Państwa również z konieczności dogadania czasu wizyty u notariusza a także przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, by maksymalnie zredukować Państwa trud.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata należności to wyczekiwany krok w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Świdwin zwykle przekazuje wpłatę w postaci gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Przyjęcie należności od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to eliminacja obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie czekać przez długi czas. W przypadku, jeśli kontrahent preferuje uiszczenie należności przelewem, należności uiszczane są na wskazany numer konta – również podczas dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze najczęściej dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą opcję wypłaty należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Świdwin w trakcie niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, aby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z transakcji, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ