Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zabrze

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zabrze – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Zabrze to metoda na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie klienta we własnym zakresie jest ciężkim wyzwaniem, a szczególnie długotrwałym. Zredagowanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć tych problemów, jeżeli postawisz na pomoc skup nieruchomości Zabrze. To my weźmiemy na siebie sprzedanie działki finalnemu nabywcy, zwalniając właścicieli z niedogodności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Zabrze zawsze przedstawia niezaniżoną kwotę odkupu nieruchomości. Zgoda kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim wypłaceniem pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Zabrze oraz skup domów Zabrze – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po pewnym czasie pozwoliły na poszerzenie aktywności o następne obszary. Inicjatywę pomocy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część kraju, by przeanalizować nieruchomość i zaoferować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Zabrze może pochwalić się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować kredyt czy najzwyczajniej nie masz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zabrze udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zabrze – 5 kroków

  Skup nieruchomości Zabrze to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Państwa zaledwie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Ocena – przybędziemy na miejsce, by zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy nabyć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja zetknie się z akceptacją właściciela, w ustalonym czasie oraz we wskazanej przez klienta kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu u notariusza będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – do ręki lub poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Zabrze to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie własności rozpoczęte zostaje określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Zabrze wykonuje wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas analizy dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach a także sporządzamy raport, w którym przedstawione są najistotniejsze plusy a także mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na bazie zgromadzonych zapisów, proponuje kwotę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną propozycję dotyczącą wartości skupu i jego decyzja uzależnia to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie informacji o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Zabrze podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Zabrze, skup domów Zabrze a także skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz przekazać nam nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Zabrze. Kupimy też mieszkanie do generalnego odświeżenia. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają domy z zamiarem flippingu – odremontowania nieruchomości samodzielnie a następnie odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc bez problemu kupimy dom w każdym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na następny etap transakcji – spotkanie w biurze notarialnym. Termin wizyty planowany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii kontrahenta – absolutnie konkretnego nie określamy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się jak najbliżej kontrahenta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, aby zaoszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca oraz innych problemów. Zwolnimy Państwa też z konieczności umówienia czasu spotkania u notariusza oraz wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa trud.

  Wypłata pieniędzy

  Wypłata należności to najmilszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zabrze zwykle przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, w dodatku przy udziale notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na pieniądze trzeba będzie wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, gdy kontrahent wolałby uiszczenie należności poprzez przelew, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – także w trakcie wizyty u notariusza. Środki zazwyczaj przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą opcję wypłaty ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Zabrze w ciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z transakcji, leżała w Państwa gestii. Sporządzamy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny pozbawiony był niejasnych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ