Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Gogolin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Gogolin – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Gogolin to sposób na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie kupującego na własną rękę bywa niełatwym wyzwaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie takich problemów, jeśli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Gogolin. To my zaangażujemy się w odsprzedanie działki końcowemu nabywcy, odciążając Cię z problemów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Gogolin oferuje uczciwą propozycję cenową nieruchomości. Akcept kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego kończy się szybkim uiszczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Gogolin oraz skup domów Gogolin – poznaj nas

  Nasza firma wykiełkowała kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie działalności o kolejne rynki. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w jakąkolwiek część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i określić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Gogolin może pochwalić się rekomendacją wielu klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować kredyt czy zwyczajnie nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Gogolin udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Gogolin – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Gogolin to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Cię tylko 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na podaną lokalizację, aby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy nabyć dom.
  4. Akt notarialny – jeżeli wycena spotka się z akceptacją właściciela, w umówionym dniu i w określonej przez kontrahenta siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce uiszczenie zapłaty – w postaci gotówki lub na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Gogolin to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie gruntu rozpoczęte zostaje wyceną nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Gogolin przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie sprawy, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie spotkania utrwalamy stan mieszkania na fotografiach i sporządzamy raport, w którym opisane zostają najważniejsze atuty a także negatywy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie dostarczonych raportów, określa cenę skupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną ofertę odnośnie kwoty skupu a jego zaakceptowanie determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie propozycji może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Gogolin obejmuje skup mieszkań za gotówkę Gogolin, skup domów Gogolin oraz skup gruntów. Nabywamy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – zaproponujemy wsparcie, ponieważ przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Gogolin. Nabędziemy również nieruchomość z przeznaczeniem do odremontowania. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd chętnie zakupimy dom w każdym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej przenosi nas na kolejny etap procesu – wizytę u notariusza. Termin wizyty ustalany jest z porozumieniu z właścicielem i z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii kontrahenta – absolutnie nikogo nie narzucamy, aczkolwiek możemy jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może znajdować się maksymalnie blisko właściciela – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, by zaoszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na podróż a także jakichkolwiek innych niedogodności. Wyręczymy Państwa również z obowiązku ustalenia czasu wizyty w kancelarii notarialnej oraz przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, by jak najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Odbiór gotówki

  Odbiór gotówki to wyczekiwany etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Gogolin zazwyczaj wręcza opłatę w formie gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Wręczenie gotówki od ręki, na dodatek w towarzystwie notariusza, to brak obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W razie, jeśli sprzedający woli opłatę przelewem, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – także w trakcie spotkania u notariusza. Należności prawie zawsze dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania pieniędzy wskaże klient, dzięki skup mieszkań Gogolin w ciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z transakcji, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę oraz dopilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ