Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Otwock

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Otwock – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Otwock to metoda na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie nabywcy samodzielnie bywa nieprostym wyzwaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość oszczędzić sobie wymienionych niedogodności, jeśli tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Otwock. To my zaangażujemy się w sprzedaż mieszkania końcowemu nabywcy, zwalniając Cię z trudności i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Otwock proponuje adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Akcept właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Otwock oraz skup domów Otwock – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam poszerzenie aktywności o dalsze lokalizacje. Ofertę wsparcia zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiadujących województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w jakąkolwiek część kraju, by przeanalizować nieruchomość i zaoferować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Otwock cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą kupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Otwock rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Otwock – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Otwock to komfortowa sprzedaż domu, od której oddziela Cię tylko 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć nieruchomość.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena napotka się z zaakceptowaniem sprzedającego, w umówionym terminie i we wskazanej przez sprzedającego kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym nastąpi wręczenie należności – do ręki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Otwock to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie mieszkania zainicjowane jest wyceną domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Otwock wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie analizy utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach oraz redagujemy raport, w którym nakreślone są najistotniejsze plusy a także wady wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na gruncie zgromadzonych materiałów, proponuje kwotę skupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną informację odnośnie wartości skupu i jego akcept warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przedstawienie oferty może odbyć się telefonicznie, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Otwock obejmuje skup mieszkań za gotówkę Otwock, skup domów Otwock i skup działek. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz wysprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – zaoferujemy wycenę, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Otwock. Nabędziemy też nieruchomość do gruntownego remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie a później sprzedania z zyskiem, dlatego z ochotą kupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny inicjuje drugi etap procesu – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z właścicielem i z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii klienta – absolutnie żadnego nie określamy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może być położona w okolicy sprzedającego – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, by zaoszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na dojazd a także jakichkolwiek innych trudności. Zwolnimy Państwa również z obowiązku ustalenia terminu wizyty u notariusza a także przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, by jak najbardziej ograniczyć Państwa trud.

  Przekazanie należności

  Odbiór pieniędzy to najmilszy punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Otwock zwykle wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Odbiór pieniędzy od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na należności będziemy zmuszeni wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, gdy sprzedający życzy sobie opłatę poprzez przelew, środki przelewane są na podany numer konta – także bezpośrednio podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę wręczenia pieniędzy wybierze klient, dzięki skup mieszkań Otwock w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, żeby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumentację jak i dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. W efekcie klient zostaje odciążony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ