Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zielona Góra

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zielona Góra – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Zielona Góra to sposób na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie nabywcy we własnym zakresie jest ciężkim wyzwaniem, a szczególnie długotrwałym. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć powyższych kłopotów, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Zielona Góra. To my zaangażujemy się w sprzedaż mieszkania końcowemu nabywcy, zwalniając Cię z niedogodności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Zielona Góra zawsze przedstawia niezaniżoną kwotę odkupu nieruchomości. Akcept klienta i zawarcie aktu notarialnego owocuje ekspresowym uiszczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Zielona Góra i skup domów Zielona Góra – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym terenem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam powiększenie działalności o dalsze lokalizacje. Ofertę współpracy skierowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w dowolną część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaoferować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Zielona Góra cieszy się pozytywną opinią wielu kontrahentów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Z przyjemnością nabędziemy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zielona Góra pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zielona Góra – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Zielona Góra to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przyjedziemy pod wskazany adres, by ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w dniu wizyty podamy cenę, za którą jesteśmy skłonni nabyć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko propozycja napotka się z akceptacją sprzedającego, w zaplanowanym czasie oraz we wskazanej przez sprzedającego kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce uiszczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Zielona Góra to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie mieszkania zainicjowane jest wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Zielona Góra prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas ekspertyzy utrwalamy stan nieruchomości na zdjęciach a także sporządzamy raport, w którym nakreślone są kluczowe plusy oraz minusy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na bazie przekazanych zapisów, określa wartość sprzedaży. Właściciel nieruchomości ma przekazaną propozycję odnośnie wartości skupu i jego akceptacja determinuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie propozycji może odbyć się przez telefon, listem lub osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Zielona Góra mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Zielona Góra, skup domów Zielona Góra oraz skup działek. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wysprzedać dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Zielona Góra. Odkupimy również nieruchomość która wymaga odremontowania. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamiarem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie i sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością nabędziemy dom w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje drugi etap procesu – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia planowany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym razie żadnego nie określamy, aczkolwiek możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może znajdować się w pobliżu kontrahenta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, aby zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przymusu poniesienia opłat na podróż oraz wszystkich innych niedogodności. Zwolnimy Cię również z obowiązku ustalenia czasu spotkania w biurze notarialnym i zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby do minimum zmniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie gotówki to najprzyjemniejszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zielona Góra najczęściej przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Wręczenie należności od ręki, w dodatku w towarzystwie notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na należności będziemy zmuszeni wyczekiwać tygodniami. W sytuacji, gdy klient preferuje wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki przelewane są na podany numer konta – również w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Należności prawie zawsze przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą opcję otrzymania pieniędzy określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Zielona Góra w trakcie niemalże kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty i dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych sformułowań. Dzięki temu klient zostaje odciążony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ