Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lubomierz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Lubomierz – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Lubomierz to metoda na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie jest ciężkim zadaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Zamieszczanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – masz możliwość oszczędzić sobie tych problemów, jeśli postawisz na propozycję skup nieruchomości Lubomierz. To my zaangażujemy się w przekazanie działki ostatecznemu klientowi, zwalniając sprzedających z problemów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Lubomierz gwarantuje uczciwą kwotę odkupu działki. Zaakceptowanie klienta i podpisanie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym przekazaniem pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Lubomierz i skup domów Lubomierz – o nas

  Nasza działalność powstała kilkanaście lat temu. Początkowym obszarem, na którym odkupywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem dały nam szansę na poszerzenie działalności o kolejne tereny. Ofertę wsparcia skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część kraju, aby ocenić nieruchomość i ustalić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Lubomierz cieszy się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą zakupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lubomierz pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubomierz – jak to działa?

  Skup nieruchomości Lubomierz to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przyjedziemy na podaną lokalizację, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w dniu wizyty przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skłonni kupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – jeśli oferta spotka się z akceptacją klienta, w umówionym terminie oraz we wskazanej przez sprzedającego placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane przekazanie pieniędzy – do ręki bądź przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Lubomierz to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie nieruchomości zainicjowane jest określeniem wartości nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Lubomierz prowadzi wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie aspekty, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie analizy utrwalamy stan domu na zdjęciach i redagujemy dokument, w którym opisane są główne atuty i mankamenty danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analizująca, na bazie zgromadzonych materiałów, określa cenę odkupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje wiadomość tyczącą się ceny skupu a jego akceptacja warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przekazanie propozycji może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubomierz dzieli się skup mieszkań za gotówkę Lubomierz, skup domów Lubomierz i skup gruntów. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi lub pożarze – zaoferujemy wycenę, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Lubomierz. Skupimy również mieszkanie która wymaga remontu. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – odremontowania nieruchomości na własną rękę a następnie odsprzedania z profitem, dlatego chętnie kupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja wartości wyceny rozpoczyna kolejny etap procesu – wizytę u notariusza. Termin tego wydarzenia zaplanowywany jest wspólnie z kontrahentem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości właściciela – absolutnie żadnego nie narzucamy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się jak najbliżej klienta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, żeby zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na paliwo a także jakichkolwiek innych problemów. Odciążymy Cię też z obowiązku dogadania daty wizyty w kancelarii notarialnej a także przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, żeby możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Odbiór należności

  Wręczenie gotówki to najprzyjemniejszy krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lubomierz zwykle uiszcza należność w postaci gotówki, podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Przyjęcie pieniędzy od razu, na dodatek przy udziale notariusza, to eliminacja obaw, że coś będzie nieuczciwe lub na wypłatę będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W przypadku, gdy sprzedający preferowałby wpłatę na konto bankowe, pieniądze przelewane są na określony numer konta – tak samo w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Należności zwykle przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą możliwość przekazania ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Lubomierz w ciągu niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę oraz dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu klient zostaje wyręczony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ