Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Strzyżów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Strzyżów – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Strzyżów to metoda na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie nabywcy na własną rękę zdaje się być trudnym zadaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Napisanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie tych niedogodności, jeśli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Strzyżów. To my zaangażujemy się w sprzedanie domu finalnemu klientowi, wyręczając Cię z problemów i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Strzyżów zawsze przedstawia adekwatną wycenę mieszkania. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym przekazaniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Strzyżów i skup domów Strzyżów – poznaj nas

  Nasza działalność wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie aktywności o kolejne obszary. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w każdą część kraju, by ocenić nieruchomość i ustalić cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Strzyżów może poszczycić się rekomendacją ogromnej liczby klientów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Chętnie odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Strzyżów udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Strzyżów – jak to działa?

  Skup nieruchomości Strzyżów to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela sprzedających zaledwie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, aby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia podamy kwotę, za którą możemy odkupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena zetknie się z aprobatą właściciela, w zaplanowanym dniu oraz we wskazanej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie należności – w formie gotówki lub poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Strzyżów to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie domu zainicjowane jest ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Strzyżów wykonuje wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie sprawy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas oględzin dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy raport, w którym opisane są kluczowe pozytywy i wady oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analityczna, na gruncie dostarczonych raportów, proponuje wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie kwoty skupu a jego decyzja determinuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie oferty może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem lub podczas spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Strzyżów podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Strzyżów, skup domów Strzyżów i skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz przekazać nam dom w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Strzyżów. Odkupimy też mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują domy z planem flippingu – odremontowania mieszkania samodzielnie i odsprzedania z profitem, dlatego z przyjemnością zakupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept oferty cenowej przenosi nas na następny etap kupna-sprzedaży – spotkanie u notariusza. Czas spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się blisko klienta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, by oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na podróż oraz wszystkich innych niedogodności. Zwolnimy Państwa również z obowiązku dogadania daty wizyty w kancelarii notarialnej a także przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa trud.

  Odbiór należności

  Przekazanie gotówki to najmilszy etap w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Strzyżów zawsze uiszcza wpłatę w postaci gotówki, w czasie spotkania u notariusza. Otrzymanie gotówki od razu, na dodatek przy udziale notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie oszukańcze albo na wypłatę będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeżeli klient wolałby wpłatę przelewem, należności uiszczane są na podany numer konta – także podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Środki zazwyczaj wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wręczenia pieniędzy określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Strzyżów w przeciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację oraz dbamy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ