Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kuźnia Raciborska

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kuźnia Raciborska – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Kuźnia Raciborska to sposób na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego samodzielnie jest trudnym wyzwaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Zamieszczanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie powyższych kłopotów, gdy tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Kuźnia Raciborska. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie nieruchomości ostatecznemu klientowi, zwalniając właścicieli z kłopotów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Kuźnia Raciborska oferuje adekwatną kwotę odkupu działki. Wyrażenie zgody przez właściciela i zawarcie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wręczeniem środków, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Kuźnia Raciborska i skup domów Kuźnia Raciborska – o nas

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam powiększenie działalności o następne tereny. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do klientów z pobliskich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część Polski, by zobaczyć nieruchomość i zaoferować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Kuźnia Raciborska może pochwalić się zaufaniem wielu klientów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany spłacić kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kuźnia Raciborska rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kuźnia Raciborska – jak to działa?

  Skup nieruchomości Kuźnia Raciborska to komfortowa sprzedaż domu, od której oddziela Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, by zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – gdy tylko propozycja napotka się z akceptem sprzedającego, w zaplanowanym terminie oraz w określonej przez właściciela placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – w formie gotówki lub przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Kuźnia Raciborska to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie własności rozpoczęte zostaje określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Kuźnia Raciborska przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas ekspertyzy archiwizujemy stan mieszkania na zdjęciach oraz redagujemy raport, w którym przedstawione zostają najważniejsze atuty a także minusy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza grupa wyceniająca, na gruncie dostarczonych dokumentów, ustala kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie kwoty skupu i jego aprobata warunkuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listem lub podczas spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kuźnia Raciborska obejmuje skup mieszkań za gotówkę Kuźnia Raciborska, skup domów Kuźnia Raciborska a także skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz przekazać nam dom w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu bądź spaleniu – zaproponujemy wsparcie, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Kuźnia Raciborska. Kupimy też nieruchomość do generalnego remontu. Część z naszych klientów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie i sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc chętnie kupimy dom w dowolnym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny rozpoczyna następny etap procesu – wizytę u notariusza. Czas spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie wskazujemy, aczkolwiek mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może być położona jak najbliżej kontrahenta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, żeby zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dotarcie do miejsca oraz innych trudności. Wyręczymy Państwa także z konieczności ustalenia daty spotkania w biurze notarialnym oraz przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, by maksymalnie zredukować Państwa wysiłek.

  Odbiór gotówki

  Odbiór należności to najbardziej oczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kuźnia Raciborska zwykle uiszcza wpłatę w postaci gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Wręczenie pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to eliminacja wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na wypłatę trzeba będzie czekać miesiącami. W sytuacji, jeżeli klient życzy sobie opłatę na konto bankowe, pieniądze wpłacane są na podany numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności zwykle wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą opcję otrzymania należności wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Kuźnia Raciborska w trakcie niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, by tylko konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Sporządzamy dokumenty oraz dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ