Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Piaski

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Piaski – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Piaski to okazja na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być niełatwym przedsięwzięciem, a przede wszystkim długotrwałym. Napisanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie tych kłopotów, jeżeli postawisz na pomoc skup nieruchomości Piaski. To my weźmiemy na siebie sprzedanie mieszkania finalnemu nabywcy, zwalniając sprzedających z niedogodności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Piaski oferuje adekwatną propozycję cenową działki. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego skutkuje szybkim przekazaniem należności, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Piaski i skup domów Piaski – kim jesteśmy?

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na rozbudowanie aktywności o kolejne rynki. Ofertę wsparcia skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w dowolną część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i określić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Piaski cieszy się pozytywną opinią wielu klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością zakupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować kredyt czy po prostu nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Piaski udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Piaski – 5 kroków

  Skup nieruchomości Piaski to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela sprzedających tylko 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Ocena – przybędziemy na miejsce, by ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena zetknie się z zgodą właściciela, w zaplanowanym dniu i w wybranej przez sprzedającego kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – od razu u notariusza będzie miało miejsce wręczenie zapłaty – do ręki bądź na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Piaski to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie domu rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Piaski przeprowadza wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W trakcie wizyty dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach oraz przygotowywujemy dokument, w którym opisane zostają główne plusy i minusy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analityczna, na gruncie przekazanych dokumentów, określa cenę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości otrzymuje propozycję dotyczącą kwoty skupu a jego aprobata uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przedstawienie propozycji może odbyć się telefonicznie, listem lub w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Piaski obejmuje skup mieszkań za gotówkę Piaski, skup domów Piaski oraz skup działek. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Piaski. Odkupimy też dom która wymaga odremontowania. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują domy z zamysłem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie a później odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc bez problemu nabędziemy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje następny etap transakcji – spotkanie u notariusza. Termin wizyty ustalany jest z porozumieniu z klientem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii kontrahenta – absolutnie konkretnego nie określamy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację blisko sprzedającego – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, by zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na paliwo a także innych problemów. Wyręczymy Cię też z obowiązku umówienia czasu spotkania w biurze notarialnym i przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, żeby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata pieniędzy

  Przekazanie należności to najprzyjemniejszy moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Piaski zazwyczaj przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w momencie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Otrzymanie należności od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na należności trzeba będzie czekać miesiącami. W razie, jeżeli klient preferowałby uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze uiszczane są na podany numer konta – tak samo w czasie wizyty u notariusza. Środki zwykle przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą formę wypłaty należności wybierze klient, dzięki skup mieszkań Piaski w trakcie niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumenty oraz dbamy, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ