Oferujemy skup
nieruchomości z kredytem
na terenie całego kraju

Masz kredyt na mieszkanie, którego nie możesz spłacić? Grozi Ci komornik i nie wiesz co robić dalej? Sprzedaj nieruchomość za dobrą cenę i spłać swoje długi.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Co to jest mieszkanie z kredytem?

  Jest to nieruchomość, np. lokal mieszkalny, pod zastaw którego została zaciągnięta pożyczka gotówkowa, hipoteczna lub nieruchomość została kupiona na kredyt hipoteczny. W przypadku, kiedy właściciel nie płaci terminowo rat, bank może się upomnieć o zabezpieczenie udzielonej pożyczki / kredytu. Jest nią właśnie nieruchomość. W drodze postępowania komorniczego, może ona zostać zlicytowana i uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na pokrycie długu wobec banku. Niestety, licytacje komornicze mają to do siebie, że zwykle osiągają połowę wartości rynkowej. Dlatego tak ważne jest to, aby robić wszystko co możliwe, aby ich tylko uniknąć. Pomóc w tym może skup mieszkań z kredytem.

  Skup nieruchomości z kredytem – jak działa nasza firma

  Możemy Państwu pomóc wyjść z dużego zadłużenia. Odkupując od Państwa mieszkanie z kredytem, za otrzymane pieniądze mogą Państwo spłacić swoje zadłużenie. To jedyna rozsądna opcja, pozwalająca uniknąć licytacji majątku. Skupujemy mieszkania w każdym stanie technicznym i w każdym rodzaju zabudowy. Bloki, kamienice oraz apartamentowce. Jak przebiega cały proces?

  Wycena nieruchomości

  Pierwszym etapem współpracy jest oszacowanie wartości nieruchomości obciążonej kredytem. Zajmują się tym nasi regionalni rzeczoznawcy. Odwiedzą oni Państwa mieszkanie, dom lub działkę, a następnie przygotują operat finansowy. Jest to podstawą do przygotowania oferty na skup mieszkania z kredytem.

  Analiza zadłużenia

  Skup nieruchomości z kredytem ma szansę powodzenia wyłącznie wtedy, kiedy wartość nieruchomości jest wyższa niż zadłużenie. Aby się o tym przekonać, musimy przeprowadzić gruntową analizę umów kredytowych, pożyczkowych, sald oraz wezwań do zapłaty, które powinniśmy od klienta otrzymać.

  Oferta cenowa na skup nieruchomości

  Ostatnim krokiem jest przygotowanie przez nas oferty cenowej. Znajduje się w niej wartość, za jaką możemy odkupić dom lub mieszkanie z kredytem. Jeśli zaakceptują Państwo naszą ofertę, przystępujemy do umówienia spotkania u notariusza, w trakcie którego cała umowa zostanie sfinalizowana.

  Skup mieszkań z kredytem pozwala uniknąć problemów finansowych

  Szacuje się że blisko co trzecie gospodarstwo domowe w Polsce ma problemy z zadłużeniem wobec banków lub innych instytucji finansowych. W przypadku, kiedy ten dług został zabezpieczony wpisem do hipoteki nieruchomości, sprawa wydaje się bardzo poważna. Permanentne niespłacanie kredytu lub pożyczki może grozić tym, że nieruchomość zostanie w końcu zlicytowana. Czym to grozi? Tym, że cała rodzina z dnia na dzień może stać się bezdomna. Dom lub mieszkanie, które pieczołowicie wykańczali i które było ich ostoją bezpieczeństwa w jednej chwili może wejść w posiadanie banku lub innej osoby. Jak tego uniknąć? Skup nieruchomości z kredytem to jedna z niewielu możliwości.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ