Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Prabuty

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Prabuty – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Prabuty to okazja na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być ciężkim zadaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz uniknąć takich problemów, gdy tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Prabuty. To my weźmiemy na siebie sprzedanie nieruchomości ostatecznemu nabywcy, odciążając właścicieli z niedogodności i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Prabuty proponuje uczciwą wycenę nieruchomości. Zgoda kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem należności, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Prabuty oraz skup domów Prabuty – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na rozbudowanie oferty o kolejne lokalizacje. Inicjatywę wsparcia zaczęliśmy kierować do sprzedających z pobliskich województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i ustalić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Prabuty cieszy się rekomendacją wielu klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą zakupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz się przeprowadzić, przydarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Prabuty pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Prabuty – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Prabuty to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oglądanie – przybędziemy pod wskazany adres, aby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skorzy nabyć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy propozycja napotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w zaplanowanym terminie i we wskazanej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane wręczenie należności – do ręki albo poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Prabuty to najszybsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie nieruchomości zainicjowane jest ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Prabuty prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie ekspertyzy archiwizujemy stan domu na zdjęciach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają kluczowe pozytywy a także minusy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa analityczna, na podstawie dostarczonych dokumentów, ustala wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje propozycję odnośnie wartości skupu a jego zaakceptowanie warunkuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może zostać przeprowadzone przez telefon, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Prabuty obejmuje skup mieszkań za gotówkę Prabuty, skup domów Prabuty i skup nieruchomości rolnych. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – zaoferujemy wycenę, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Prabuty. Skupimy też dom do gruntownego odremontowania. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie a w dalszej kolejności odsprzedania z zyskiem, a więc z przyjemnością nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna następny etap transakcji – spotkanie w biurze notarialnym. Czas spotkania ustalany jest wspólnie z sprzedającym oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie narzucamy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może znajdować się w pobliżu kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo odległe, żeby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca oraz wszelkich niedogodności. Odciążymy Cię również z konieczności dogadania terminu wizyty u notariusza oraz wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, by maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie gotówki

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Prabuty zazwyczaj przekazuje należność w postaci gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeżeli klient preferuje uiszczenie należności poprzez przelew, pieniądze wpłacane są na wskazany numer konta – tak samo w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj docierają na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą formę przekazania pieniędzy wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Prabuty w ciągu zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Redagujemy dokumentację i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych fragmentów. W rezultacie klient zostaje wyręczony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ