Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Błonie

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Błonie – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Błonie to sposób na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie klienta samodzielnie jest trudnym zadaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz uniknąć tych kłopotów, jeśli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Błonie. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie działki ostatecznemu nabywcy, zwalniając właścicieli z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Błonie proponuje uczciwą kwotę odkupu działki. Wyrażenie zgody przez właściciela i sporządzenie aktu notarialnego owocuje szybkim przekazaniem środków, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Błonie i skup domów Błonie – o nas

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam poszerzenie aktywności o nowe lokalizacje. Ofertę wsparcia zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiednich województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i zaoferować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Błonie cieszy się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz oddać kredyt czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Błonie pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Błonie – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Błonie to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Państwa jedynie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oględziny – dotrzemy na podaną lokalizację, żeby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – gdy tylko propozycja zetknie się z zaakceptowaniem klienta, w ustalonym terminie i w wybranej przez właściciela placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – w formie gotówki lub na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Błonie to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie własności rozpoczęte jest wyceną nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Błonie prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie sprawy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie wizyty utrwalamy stan domu na fotografiach oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione są najważniejsze pozytywy i mankamenty wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analityczna, na gruncie dostarczonych dokumentów, ustala wartość odkupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną ofertę odnośnie kwoty skupu a jego decyzja uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić przez telefon, listownie bądź podczas spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Błonie dzieli się skup mieszkań za gotówkę Błonie, skup domów Błonie oraz skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wysprzedać dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – zaproponujemy wsparcie, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Błonie. Nabędziemy też nieruchomość która wymaga remontu. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z planem flippingu – odremontowania mieszkania we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedaży z zyskiem, stąd z ochotą kupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna następny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia umawiany jest wspólnie z sprzedającym a także z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – absolutnie żadnego nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację w okolicy kontrahenta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, żeby oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca i jakichkolwiek innych niedogodności. Odciążymy Cię też z konieczności ustalenia terminu wizyty u notariusza a także wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa trud.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór pieniędzy to najmilszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Błonie zwykle wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w czasie spotkania u notariusza. Odbiór gotówki bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na wypłatę będziemy zmuszeni oczekiwać bez końca. W sytuacji, gdy sprzedający woli wpłatę przelewem, należności wpłacane są na wskazany numer konta – również bezpośrednio podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności prawie zawsze wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą opcję przekazania ustalonej kwoty wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Błonie w trakcie niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, żeby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ