Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Chełmek

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Chełmek – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Chełmek to sposób na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie kupującego samodzielnie jest trudnym przedsięwzięciem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zamieszczanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie powyższych problemów, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Chełmek. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie mieszkania ostatecznemu klientowi, odciążając Cię z problemów i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Chełmek oferuje adekwatną kwotę odkupu działki. Zgoda kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje szybkim przekazaniem należności, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Chełmek i skup domów Chełmek – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i rosnący kapitał z czasem pozwoliły na rozbudowanie aktywności o dalsze lokalizacje. Ofertę wsparcia zaczęliśmy kierować do kontrahentów z pobliskich województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w jakąkolwiek część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i zaoferować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Chełmek cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Chełmek pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Chełmek – jak to działa?

  Skup nieruchomości Chełmek to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Cię tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, żeby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaoferujemy cenę, za którą możemy nabyć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli wycena spotka się z akceptem klienta, w ustalonym terminie i w wybranej przez kontrahenta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu u notariusza będzie miało miejsce przekazanie ustalonej kwoty – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Chełmek to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie nieruchomości poprzedzone zostaje wyceną nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Chełmek wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie wizyty archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają główne atuty oraz wady oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analizująca, na podstawie zgromadzonych raportów, określa kwotę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości dostaje propozycję dotyczącą kwoty skupu a jego decyzja warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przekazanie wiadomości o cenie może nastąpić telefonicznie, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Chełmek obejmuje skup mieszkań za gotówkę Chełmek, skup domów Chełmek oraz skup działek. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi lub nadpaleniu – zaoferujemy pomoc, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Chełmek. Skupimy również mieszkanie z przeznaczeniem do odremontowania. Część z naszych klientów to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamiarem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie i sprzedaży z zyskiem, stąd bez problemu kupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept wartości wyceny inicjuje kolejny etap procesu – wizytę u notariusza. Termin wizyty ustalany jest wspólnie z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może być położona maksymalnie blisko sprzedającego – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo oddalone, żeby oszczędzić sprzedającemu czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na podróż oraz innych problemów. Zwolnimy Państwa również z obowiązku umówienia czasu spotkania u notariusza oraz przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata gotówki

  Wypłata gotówki to najprzyjemniejszy punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Chełmek zawsze uiszcza należność w postaci gotówki, podczas spotkania u notariusza. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na pieniądze będziemy musieli czekać bez końca. W razie, jeśli sprzedający preferuje uiszczenie należności na konto bankowe, środki uiszczane są na wskazany numer konta – również w czasie wizyty w biurze notarialnym. Środki prawie zawsze wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą formę przekazania pieniędzy określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Chełmek w ciągu niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, wypływających z transakcji, pozostawała w Państwa gestii. Redagujemy dokumentację i dopilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ