Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Bartoszyce

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Bartoszyce – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Bartoszyce to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie nabywcy we własnym zakresie bywa nieprostym zadaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeśli tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Bartoszyce. To my weźmiemy na siebie sprzedaż nieruchomości ostatecznemu nabywcy, zwalniając sprzedających z kłopotów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Bartoszyce zawsze przedstawia adekwatną kwotę odkupu mieszkania. Zaakceptowanie sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym uiszczeniem środków, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Bartoszyce oraz skup domów Bartoszyce – poznaj nas

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na powiększenie działalności o nowe tereny. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w dowolną część Polski, by zobaczyć nieruchomość i zaproponować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Bartoszyce może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy po prostu nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Bartoszyce udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Bartoszyce – 5 kroków

  Skup nieruchomości Bartoszyce to wygodna sprzedaż domu, od której oddziela Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy na miejsce, aby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie nabyć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko propozycja zetknie się z zaakceptowaniem właściciela, w zaplanowanym czasie oraz w wybranej przez klienta kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – w postaci gotówki albo przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Bartoszyce to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie nieruchomości rozpoczęte zostaje wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Bartoszyce prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie kwestie, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W czasie oględzin archiwizujemy stan mieszkania na fotografiach i redagujemy dokument, w którym nakreślone są najistotniejsze pozytywy i minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analizująca, na gruncie zgromadzonych materiałów, ustala cenę skupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie ceny skupu i jego aprobata determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie oferty może odbyć się telefonicznie, listem czy też w trakcie spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Bartoszyce mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Bartoszyce, skup domów Bartoszyce oraz skup nieruchomości rolnych. Kupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wysprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Bartoszyce. Kupimy również mieszkanie która wymaga odremontowania. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie i odsprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego z przyjemnością kupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept oferty cenowej przenosi nas na następny etap kupna-sprzedaży – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas spotkania planowany jest z porozumieniu z sprzedającym a także z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii klienta – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację blisko sprzedającego – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, aby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na dojazd oraz wszystkich innych trudności. Zwolnimy Cię też z konieczności ustalenia terminu spotkania w biurze notarialnym oraz przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, by możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Wręczenie gotówki

  Wypłata gotówki to najmilszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Bartoszyce zawsze uiszcza opłatę w formie gotówki, w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Otrzymanie gotówki bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie oszukańcze lub na pieniądze będziemy zmuszeni czekać przez długi czas. W sytuacji, jeśli sprzedający woli opłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności przelewane są na podany numer konta – tak samo podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą opcję otrzymania pieniędzy określi klient, dzięki skup mieszkań Bartoszyce w przeciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, żeby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Przygotowujemy umowę oraz dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze sporej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ