Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Mikołajki

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Mikołajki – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Mikołajki to sposób na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie klienta samodzielnie zdaje się być niełatwym przedsięwzięciem, a szczególnie wymagającym czasu. Zamieszczanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość oszczędzić sobie powyższych kłopotów, jeżeli postawisz na propozycję skup nieruchomości Mikołajki. To my weźmiemy na siebie sprzedanie nieruchomości finalnemu zainteresowanemu, zwalniając sprzedających z kłopotów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Mikołajki oferuje niezaniżoną kwotę odkupu domu. Wyrażenie zgody przez klienta i podpisanie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym wypłaceniem środków, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Mikołajki oraz skup domów Mikołajki – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i rosnący kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam powiększenie aktywności o kolejne lokalizacje. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do kontrahentów z pobliskich województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w każdą część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i zaproponować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Mikołajki może poszczycić się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Chętnie nabędziemy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz uregulować pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Mikołajki udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Mikołajki – 5 kroków

  Skup nieruchomości Mikołajki to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli Państwa tylko 5 działań:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Ocena – przybędziemy na miejsce, żeby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – gdy tylko propozycja spotka się z akceptacją klienta, w ustalonym dniu i w określonej przez klienta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – już u notariusza nastąpi przekazanie pieniędzy – do ręki bądź na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Mikołajki to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie mieszkania poprzedzone zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Mikołajki przeprowadza wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie aspekty, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas analizy dokumentujemy stan nieruchomości na zdjęciach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają najistotniejsze zalety a także wady oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza grupa wyceniająca, na gruncie zgromadzonych materiałów, określa kwotę skupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje ofertę dotyczącą wartości skupu i jego aprobata uzależnia to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie propozycji może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie lub podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Mikołajki mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Mikołajki, skup domów Mikołajki i skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz wysprzedać dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Mikołajki. Nabędziemy również nieruchomość do gruntownego remontu. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – odświeżenia nieruchomości we własnym zakresie i odsprzedania z profitem, a więc z ochotą kupimy dom w każdym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera kolejny etap transakcji – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty planowany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym przypadku żadnego nie wskazujemy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się maksymalnie blisko klienta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, żeby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na podróż a także jakichkolwiek innych problemów. Wyręczymy Państwa również z konieczności dogadania terminu spotkania w biurze notarialnym oraz zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, aby do minimum zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie należności to najprzyjemniejszy moment w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Mikołajki zwykle wręcza należność w formie gotówki, podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Przyjęcie gotówki od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie nieuczciwe czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni wyczekiwać tygodniami. W razie, jeżeli sprzedający woli wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności uiszczane są na podany numer konta – także w czasie wizyty w biurze notarialnym. Pieniądze zazwyczaj docierają na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą możliwość przekazania pieniędzy wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Mikołajki w ciągu zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, by możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z transakcji, leżała w Państwa powinności. Przygotowujemy umowę jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ