Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kielce

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kielce – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Kielce to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy we własnym zakresie zdaje się być ciężkim przedsięwzięciem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie powyższych problemów, jeżeli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Kielce. To my zaangażujemy się w przekazanie działki końcowemu nabywcy, odciążając Cię z trudności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Kielce proponuje adekwatną kwotę odkupu domu. Akcept właściciela i zawarcie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym przekazaniem należności, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Kielce i skup domów Kielce – kim jesteśmy?

  Nasza firma wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na powiększenie działalności o następne rynki. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do sprzedających z ościennych województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część Polski, by zobaczyć nieruchomość i zaoferować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Kielce może poszczycić się zaufaniem wielu klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany uregulować pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kielce udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kielce – 5 kroków

  Skup nieruchomości Kielce to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której dzieli Cię tylko 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, by obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu przedstawimy sumę, za którą możemy nabyć nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli propozycja napotka się z zgodą sprzedającego, w ustalonym dniu oraz w określonej przez właściciela placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie pieniędzy – w formie gotówki albo na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Kielce to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie gruntu rozpoczęte jest określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Kielce wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie oględzin utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy dokument, w którym opisane zostają kluczowe plusy i minusy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analityczna, na gruncie przekazanych zapisów, określa kwotę skupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje informację odnośnie ceny skupu a jego akceptacja uzależnia to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przedstawienie oferty może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie lub w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kielce mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Kielce, skup domów Kielce i skup nieruchomości rolnych. Skupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz przekazać nam dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – zaproponujemy pomoc, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Kielce. Odkupimy też nieruchomość która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z profitem, a więc chętnie nabędziemy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie oferty cenowej rozpoczyna drugi etap transakcji – spotkanie w biurze notarialnym. Czas wizyty planowany jest wspólnie z sprzedającym i z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla klienta – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, chociaż możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się maksymalnie blisko klienta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, żeby oszczędzić właścicielowi czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca i wszystkich innych niedogodności. Zwolnimy Cię również z obowiązku ustalenia daty spotkania u notariusza oraz wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata należności

  Wypłata należności to wyczekiwany etap w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kielce zawsze przekazuje należność w postaci gotówki, w momencie dopełniania formalności u notariusza. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, w dodatku w towarzystwie notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na pieniądze trzeba będzie oczekiwać przez długi czas. W razie, jeśli klient preferuje wpłatę na konto bankowe, środki przelewane są na określony numer konta – również podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Należności prawie zawsze docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą opcję wręczenia ustalonej kwoty będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Kielce w ciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wypływających z umowy sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumenty jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. W rezultacie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ