Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kisielice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kisielice – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Kisielice to okazja na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie klienta samodzielnie jest niełatwym zadaniem, a zwłaszcza czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie takich kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Kisielice. To my przejmiemy przekazanie mieszkania ostatecznemu klientowi, odciążając Cię z kłopotów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Kisielice zawsze przedstawia adekwatną wycenę nieruchomości. Akcept sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego skutkuje szybkim uiszczeniem należności, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Kisielice i skup domów Kisielice – poznaj nas

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał stopniowo dały nam szansę na rozbudowanie działalności o dalsze rynki. Ofertę współpracy skierowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w każdą część kraju, aby przeanalizować nieruchomość i określić cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Kisielice może poszczycić się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kisielice pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kisielice – 5 kroków

  Skup nieruchomości Kisielice to wygodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli Państwa tylko 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – dotrzemy pod wskazany adres, by przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą możemy nabyć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli oferta zetknie się z zaakceptowaniem klienta, w zaplanowanym terminie oraz we wskazanej przez klienta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane wręczenie ustalonej kwoty – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Kisielice to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie domu rozpoczęte jest ustaleniem ceny nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Kisielice prowadzi szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie sprawy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan domu na fotografiach i redagujemy dokument, w którym przedstawione zostają główne plusy i minusy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na podstawie dostarczonych raportów, ustala wartość nieruchomości. Właściciel nieruchomości dostaje ofertę odnośnie wartości skupu i jego aprobata uzależnia to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przedstawienie oferty może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie bądź podczas spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kisielice obejmuje skup mieszkań za gotówkę Kisielice, skup domów Kisielice i skup nieruchomości rolnych. Nabywamy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz przekazać nam nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaoferujemy pomoc, ponieważ przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Kisielice. Nabędziemy też nieruchomość do gruntownego odremontowania. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie i sprzedania z zyskiem, a więc chętnie zakupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej inicjuje drugi etap kupna-sprzedaży – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty zaplanowywany jest z porozumieniu z kontrahentem a także z notariuszem. Wybranie notariusza należy do właściciela – absolutnie nikogo nie określamy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może znajdować się w okolicy właściciela – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo odległe, żeby zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na paliwo i wszelkich niedogodności. Wyręczymy Państwa również z konieczności ustalenia terminu wizyty u notariusza oraz przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, by możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany punkt w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kisielice zawsze przekazuje należność pod postacią gotówki, w momencie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Przyjęcie pieniędzy od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W sytuacji, jeżeli kontrahent woli wpłatę przelewem, pieniądze uiszczane są na podany numer konta – także w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Środki zazwyczaj dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję wypłaty pieniędzy wskaże klient, dzięki skup mieszkań Kisielice w przeciągu zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących transakcji, leżała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy umowę i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony ze znacznej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ