Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dobra

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dobra – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Dobra to sposób na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie kupującego samodzielnie jest ciężkim przedsięwzięciem, a nade wszystko czasochłonnym. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – jesteś w stanie oszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeżeli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Dobra. To my weźmiemy na siebie sprzedaż działki ostatecznemu nabywcy, wyręczając Cię z kłopotów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Dobra proponuje uczciwą wycenę nieruchomości. Wyrażenie zgody przez właściciela i podpisanie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Dobra oraz skup domów Dobra – o nas

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo dały nam szansę na rozbudowanie oferty o dalsze obszary. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w każdą część Polski, by przeanalizować nieruchomość i ustalić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Dobra cieszy się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dobra rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dobra – 5 kroków

  Skup nieruchomości Dobra to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, by obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni nabyć nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko oferta spotka się z aprobatą klienta, w zaplanowanym terminie oraz we wskazanej przez klienta siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio u notariusza nastąpi wręczenie zapłaty – w postaci gotówki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Dobra to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie własności rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Dobra przeprowadza wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie ekspertyzy dokumentujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym przedstawione są kluczowe zalety a także mankamenty danej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analityczna, na podstawie zgromadzonych zapisów, ustala wartość skupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację dotyczącą wartości skupu i jego zaakceptowanie uzależnia to, czy współpraca dojdzie do skutku. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu lub podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Dobra podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Dobra, skup domów Dobra oraz skup działek. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż dom w dobrym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Dobra. Nabędziemy także nieruchomość która wymaga odremontowania. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają mieszkania z planem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a następnie sprzedania z zyskiem, stąd z ochotą nabędziemy dom w każdym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept wartości wyceny otwiera drugi etap kupna-sprzedaży – wizytę w kancelarii notarialnej. Termin tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z kontrahentem a także z notariuszem. Wybranie notariusza należy do klienta – absolutnie żadnego nie określamy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może znajdować się maksymalnie blisko sprzedającego – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo odległe, aby oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dojazd oraz innych problemów. Wyręczymy Cię także z konieczności umówienia terminu spotkania w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Odbiór pieniędzy

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dobra zwykle przekazuje wpłatę w formie gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na należności trzeba będzie oczekiwać przez długi czas. W razie, jeśli właściciel woli wpłatę na konto bankowe, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – również bezpośrednio podczas wizyty u notariusza. Pieniądze najczęściej dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą formę wręczenia należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Dobra w ciągu niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, żeby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał niejasnych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ