Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Skawina

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Skawina – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Skawina to okazja na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego samodzielnie jest niełatwym przedsięwzięciem, a nade wszystko czasochłonnym. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć takich problemów, jeśli tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Skawina. To my weźmiemy na siebie sprzedanie nieruchomości ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając Cię z trudności i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Skawina zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu domu. Zaakceptowanie właściciela i zawarcie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym uiszczeniem należności, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Skawina oraz skup domów Skawina – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał po jakimś czasie pozwoliły na poszerzenie działalności o dalsze rynki. Inicjatywę pomocy zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiednich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i określić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Skawina może poszczycić się pozytywną opinią wielu klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować kredyt czy po prostu nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Skawina pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Skawina – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Skawina to wygodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Ocena – dotrzemy na podaną lokalizację, aby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą możemy kupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeżeli wycena zetknie się z zaakceptowaniem klienta, w umówionym terminie oraz w wybranej przez kontrahenta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi przekazanie zapłaty – do ręki lub poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Skawina to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie mieszkania rozpoczęte jest ustaleniem ceny nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Skawina wykonuje dokładną ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie spotkania archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach i sporządzamy sprawozdanie, w którym nakreślone są najważniejsze atuty a także negatywy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analizująca, na bazie zgromadzonych dokumentów, ustala kwotę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną informację tyczącą się ceny skupu a jego akceptacja warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie informacji o cenie może nastąpić przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Skawina podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Skawina, skup domów Skawina i skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – zaproponujemy pomoc, bo prowadzimy również skup mieszkań z problemami Skawina. Nabędziemy też dom która wymaga remontu. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania samodzielnie i sprzedaży z profitem, stąd z przyjemnością nabędziemy dom w jakimkolwiek stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera kolejny etap procesu – wizytę u notariusza. Dzień tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z właścicielem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację blisko kontrahenta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, by oszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na podróż i wszelkich problemów. Wyręczymy Państwa też z obowiązku umówienia czasu wizyty w kancelarii notarialnej a także przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, by możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie pieniędzy

  Odbiór pieniędzy to najmilszy moment w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Skawina zazwyczaj wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Odbiór należności od ręki, w dodatku w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie czekać tygodniami. W sytuacji, jeśli kontrahent preferowałby wpłatę na konto bankowe, środki wpłacane są na wskazany numer konta – także bezpośrednio podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą możliwość wypłaty należności wskaże klient, dzięki skup mieszkań Skawina w trakcie zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa gestii. Sporządzamy dokumentację i dopilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. W efekcie kontrahent zostaje odciążony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ