Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Bielsko-Biała

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Bielsko-Biała – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Bielsko-Biała to okazja na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie kupującego na własną rękę jest nieprostym przedsięwzięciem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Napisanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość zaoszczędzić sobie takich niedogodności, gdy tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Bielsko-Biała. To my weźmiemy na siebie sprzedanie nieruchomości finalnemu nabywcy, wyręczając sprzedających z kłopotów i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Bielsko-Biała gwarantuje adekwatną wycenę domu. Wyrażenie zgody przez właściciela i zawarcie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wręczeniem środków, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Bielsko-Biała oraz skup domów Bielsko-Biała – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał po pewnym czasie pozwoliły na poszerzenie aktywności o następne lokalizacje. Inicjatywę wsparcia skierowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część kraju, by przeanalizować nieruchomość i określić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Bielsko-Biała cieszy się uznaniem ogromnej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i nabywających. Chętnie odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany oddać kredyt czy po prostu nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Bielsko-Biała rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Bielsko-Biała – jak to działa?

  Skup nieruchomości Bielsko-Biała to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Cię jedynie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy na podaną lokalizację, aby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia zaoferujemy kwotę, za którą możemy nabyć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli oferta zetknie się z akceptem kontrahenta, w umówionym czasie oraz we wskazanej przez właściciela kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już u notariusza zostanie dokonane uiszczenie zapłaty – do ręki lub na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Bielsko-Biała to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie nieruchomości zainicjowane jest określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Bielsko-Biała prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie cechy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie spotkania utrwalamy stan mieszkania na fotografiach a także redagujemy raport, w którym nakreślone zostają najważniejsze atuty a także negatywy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analizująca, na podstawie dostarczonych materiałów, proponuje cenę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości dostaje informację dotyczącą kwoty skupu a jego decyzja uzależnia to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przedstawienie wiadomości o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie bądź podczas spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Bielsko-Biała obejmuje skup mieszkań za gotówkę Bielsko-Biała, skup domów Bielsko-Biała a także skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz sprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – zaoferujemy wsparcie, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Bielsko-Biała. Skupimy też mieszkanie do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamysłem flippingu – odremontowania nieruchomości na własną rękę a później odsprzedania z profitem, stąd z przyjemnością zakupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny otwiera drugi etap procesu – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia umawiany jest razem z klientem a także z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości klienta – absolutnie żadnego nie określamy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może znajdować się jak najbliżej sprzedającego – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo oddalone, żeby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na paliwo i innych niedogodności. Zwolnimy Cię również z konieczności dogadania terminu wizyty u notariusza oraz przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, by do minimum zredukować Państwa trud.

  Wypłata należności

  Przekazanie należności to wyczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Bielsko-Biała zazwyczaj przekazuje należność w postaci gotówki, w momencie dopełniania formalności u notariusza. Odbiór pieniędzy od razu, w dodatku w obecności notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na wypłatę będziemy musieli czekać przez długi czas. W przypadku, jeżeli właściciel wolałby uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze przelewane są na określony numer konta – także bezpośrednio podczas dopełniania formalności u notariusza. Należności zwykle wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą formę wręczenia ustalonej kwoty wskaże klient, dzięki skup mieszkań Bielsko-Biała w przeciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z transakcji, pozostawała w Państwa obowiązku. Redagujemy umowę oraz przypilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony ze sporej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ