Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Przemyśl

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Przemyśl – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Przemyśl to sposób na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego samodzielnie jest ciężkim zadaniem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość oszczędzić sobie tych kłopotów, jeśli tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Przemyśl. To my zaangażujemy się w przekazanie działki ostatecznemu zainteresowanemu, zwalniając Cię z niedogodności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Przemyśl proponuje niezaniżoną wycenę nieruchomości. Zaakceptowanie klienta i zawarcie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Przemyśl i skup domów Przemyśl – o nas

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po jakimś czasie pozwoliły na powiększenie działalności o dalsze rynki. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część Polski, aby ocenić nieruchomość i ustalić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Przemyśl może poszczycić się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Przemyśl pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Przemyśl – 5 kroków

  Skup nieruchomości Przemyśl to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Cię zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, by ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena spotka się z aprobatą sprzedającego, w zaplanowanym dniu oraz w określonej przez klienta siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie należności – w formie gotówki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Przemyśl to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie mieszkania poprzedzone jest wyceną nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Przemyśl wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie analizy utrwalamy stan mieszkania na fotografiach a także redagujemy dokument, w którym nakreślone są najważniejsze plusy a także mankamenty oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych materiałów, ustala kwotę skupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną informację dotyczącą ceny skupu i jego akceptacja warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie oferty może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie lub w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Przemyśl mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Przemyśl, skup domów Przemyśl a także skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz sprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Przemyśl. Odkupimy również nieruchomość z przeznaczeniem do odświeżenia. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają domy z planem flippingu – odremontowania mieszkania we własnym zakresie i sprzedaży z profitem, stąd bez problemu zakupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny inicjuje następny etap procesu – spotkanie w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia ustalany jest z porozumieniu z klientem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym przypadku konkretnego nie określamy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona w okolicy kontrahenta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, by oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na paliwo oraz innych problemów. Wyręczymy Cię także z obowiązku ustalenia daty wizyty w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie pieniędzy

  Wypłata gotówki to najmilszy etap w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Przemyśl zazwyczaj przekazuje należność pod postacią gotówki, w czasie wizyty w biurze notarialnym. Wręczenie należności od ręki, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami albo na należności będziemy zmuszeni oczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeżeli sprzedający woli opłatę poprzez przelew, pieniądze przelewane są na określony numer konta – także w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Środki najczęściej docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość wręczenia należności wybierze klient, dzięki skup mieszkań Przemyśl w ciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumentację jak i dbamy, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje wyręczony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ