Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dukla

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dukla – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Dukla to sposób na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy we własnym zakresie zdaje się być niełatwym wyzwaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć powyższych niedogodności, jeżeli postawisz na ofertę skup nieruchomości Dukla. To my weźmiemy na siebie sprzedaż działki końcowemu nabywcy, zwalniając sprzedających z problemów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Dukla gwarantuje adekwatną propozycję cenową działki. Akcept klienta i podpisanie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wypłaceniem środków, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Dukla oraz skup domów Dukla – poznaj nas

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam powiększenie oferty o następne rynki. Ofertę pomocy zaadresowaliśmy do klientów z ościennych województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w każdą część kraju, żeby ocenić nieruchomość i zaproponować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Dukla cieszy się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz spłacić pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dukla rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dukla – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Dukla to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przyjedziemy na miejsce, żeby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu podamy sumę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – jeśli propozycja napotka się z akceptacją właściciela, w zaplanowanym terminie oraz w wybranej przez właściciela kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi przekazanie zapłaty – do ręki lub poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Dukla to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie gruntu rozpoczęte zostaje wyceną nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Dukla przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie spotkania archiwizujemy stan domu na fotografiach i redagujemy dokument, w którym nakreślone są kluczowe plusy oraz negatywy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analizująca, na gruncie przekazanych materiałów, określa cenę sprzedaży. Właściciel nieruchomości ma przekazaną ofertę odnośnie wartości skupu i jego decyzja determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie oferty może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listem lub podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Dukla podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Dukla, skup domów Dukla i skup nieruchomości rolnych. Skupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wysprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaproponujemy wsparcie, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Dukla. Kupimy także nieruchomość z przeznaczeniem do odświeżenia. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają domy z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę i sprzedania z zyskiem, dlatego chętnie nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie oferty cenowej przenosi nas na następny etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień wizyty planowany jest razem z klientem oraz z notariuszem. Wybór notariusza należy do właściciela – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu klienta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo oddalone, aby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na dojazd oraz wszelkich niedogodności. Wyręczymy Państwa także z obowiązku ustalenia czasu wizyty w biurze notarialnym i wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Odbiór pieniędzy

  Odbiór gotówki to wyczekiwany krok w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dukla zwykle wręcza opłatę w postaci gotówki, podczas wizyty w biurze notarialnym. Wręczenie pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie oszukańcze czy też na wypłatę będziemy zmuszeni czekać przez długi czas. W przypadku, jeżeli właściciel woli opłatę przelewem, należności przelewane są na podany numer konta – także bezpośrednio podczas wizyty u notariusza. Środki zwykle dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą możliwość wypłaty ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Dukla w przeciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Sporządzamy umowę i dopilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje odciążony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ