Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Żagań

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Żagań – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Żagań to sposób na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego samodzielnie bywa trudnym zadaniem, a szczególnie długotrwałym. Zamieszczanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie wymienionych kłopotów, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Żagań. To my przejmiemy sprzedaż domu finalnemu nabywcy, zwalniając Cię z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Żagań gwarantuje niezaniżoną propozycję cenową mieszkania. Zaakceptowanie właściciela i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Żagań i skup domów Żagań – kim jesteśmy?

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po pewnym czasie pozwoliły na poszerzenie oferty o dalsze lokalizacje. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do klientów z pobliskich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w każdą część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i ustalić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Żagań cieszy się zaufaniem niezliczonej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz kupić nowe lokum, przydarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Żagań udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Żagań – 5 kroków

  Skup nieruchomości Żagań to wygodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – dotrzemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia przedstawimy kwotę, za którą możemy kupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli oferta napotka się z zgodą kontrahenta, w umówionym czasie oraz w wybranej przez klienta kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Żagań to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie gruntu zainicjowane jest określeniem wartości nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Żagań przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie analizy utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego oraz redagujemy dokument, w którym przedstawione zostają najistotniejsze pozytywy oraz mankamenty oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie zgromadzonych dokumentów, ustala wartość skupu. Właściciel nieruchomości dostaje informację dotyczącą ceny skupu a jego decyzja determinuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może odbyć się przez telefon, listem lub osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Żagań mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Żagań, skup domów Żagań i skup gruntów. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz sprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, ponieważ prowadzimy także skup mieszkań z problemami Żagań. Nabędziemy również nieruchomość do gruntownego remontu. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania domu samodzielnie i sprzedania z korzyścią dla siebie, stąd z przyjemnością nabędziemy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja wartości wyceny przenosi nas na następny etap transakcji – spotkanie w kancelarii notarialnej. Termin wizyty planowany jest z porozumieniu z klientem a także z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości klienta – absolutnie konkretnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w pobliżu klienta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na podróż oraz jakichkolwiek innych problemów. Odciążymy Cię również z konieczności ustalenia terminu spotkania w kancelarii notarialnej oraz wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, by do minimum zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata należności

  Odbiór pieniędzy to najmilszy punkt w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Żagań zazwyczaj przekazuje należność w postaci gotówki, podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Przyjęcie należności bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na wypłatę będziemy zmuszeni czekać miesiącami. W przypadku, jeśli sprzedający wolałby uiszczenie należności przelewem, pieniądze przelewane są na podany numer konta – tak samo w czasie spotkania w biurze notarialnym. Należności zwykle wpływają na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą opcję wręczenia ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Żagań w przeciągu zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Sporządzamy dokumentację oraz dopilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych zapisów. W efekcie klient zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ