Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Wrocław

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Wrocław – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Wrocław to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie klienta we własnym zakresie bywa trudnym przedsięwzięciem, a zwłaszcza długotrwałym. Zredagowanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz oszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Wrocław. To my przejmiemy sprzedanie działki finalnemu nabywcy, zwalniając właścicieli z trudności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Wrocław zawsze przedstawia adekwatną wycenę domu. Akcept kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wręczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Wrocław i skup domów Wrocław – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na powiększenie aktywności o następne rynki. Ofertę pomocy skierowaliśmy do klientów z ościennych województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w każdą część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Wrocław może pochwalić się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz oddać pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Wrocław pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Wrocław – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Wrocław to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Państwa zaledwie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy pod wskazany adres, aby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy kupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli oferta zetknie się z aprobatą sprzedającego, w umówionym terminie oraz we wskazanej przez właściciela kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie należności – w formie gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Wrocław to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie mieszkania zainicjowane jest wyceną nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Wrocław przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie analizy dokumentujemy stan nieruchomości na fotografiach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane są najważniejsze pozytywy oraz negatywy danej nieruchomości. Następnie, nasza grupa wyceniająca, na bazie przekazanych raportów, określa kwotę sprzedaży. Właściciel nieruchomości ma przekazaną propozycję dotyczącą wartości skupu i jego akceptacja uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie informacji o cenie może nastąpić przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Wrocław obejmuje skup mieszkań za gotówkę Wrocław, skup domów Wrocław a także skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wysprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Wrocław. Nabędziemy też dom która wymaga remontu. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – odremontowania domu samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z profitem, stąd z ochotą kupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje drugi etap kupna-sprzedaży – wizytę w biurze notarialnym. Dzień spotkania ustalany jest razem z sprzedającym a także z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, choć możemy podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację w pobliżu sprzedającego – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo oddalone, aby zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dojazd a także wszystkich innych problemów. Odciążymy Państwa również z konieczności ustalenia daty spotkania w biurze notarialnym oraz wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, by jak najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Wrocław zwykle wręcza wpłatę w postaci gotówki, w trakcie wizyty u notariusza. Otrzymanie należności od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na wypłatę będziemy musieli czekać bez końca. W razie, jeśli kontrahent preferuje wpłatę przelewem, środki uiszczane są na podany numer konta – również w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Środki zwykle docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję wypłaty pieniędzy wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Wrocław w ciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa powinności. Redagujemy dokumenty oraz dbamy, aby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ