Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Inowrocław

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Inowrocław – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Inowrocław to sposób na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie kupującego na własną rękę zdaje się być trudnym zadaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz zaoszczędzić sobie takich problemów, jeśli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Inowrocław. To my weźmiemy na siebie sprzedaż mieszkania ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z problemów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Inowrocław gwarantuje uczciwą wycenę mieszkania. Zaakceptowanie klienta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Inowrocław i skup domów Inowrocław – kim jesteśmy?

  Nasza działalność wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam poszerzenie działalności o nowe rynki. Ofertę wsparcia zaadresowaliśmy do klientów z pobliskich województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w każdą część kraju, aby przeanalizować nieruchomość i ustalić cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Inowrocław może poszczycić się uznaniem niezliczonej liczby klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością zakupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Inowrocław udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Inowrocław – 5 kroków

  Skup nieruchomości Inowrocław to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa zaledwie 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – dotrzemy pod wskazany adres, żeby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty przedstawimy sumę, za którą możemy nabyć nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko propozycja napotka się z akceptacją sprzedającego, w umówionym czasie i we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio u notariusza zostanie dokonane wręczenie należności – w formie gotówki albo poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Inowrocław to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie gruntu zainicjowane jest wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Inowrocław prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas spotkania utrwalamy stan nieruchomości na fotografiach oraz sporządzamy raport, w którym opisane są najistotniejsze atuty oraz minusy danej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analityczna, na podstawie przekazanych dokumentów, proponuje kwotę skupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację tyczącą się kwoty skupu a jego akceptacja determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przedstawienie propozycji może odbyć się w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Inowrocław dzieli się skup mieszkań za gotówkę Inowrocław, skup domów Inowrocław i skup gruntów. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – zaproponujemy wycenę, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Inowrocław. Nabędziemy również mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują domy z planem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie a później odsprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego z ochotą nabędziemy mieszkanie w każdym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie oferty cenowej otwiera następny etap transakcji – wizytę w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia planowany jest z porozumieniu z kontrahentem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla klienta – absolutnie nikogo nie narzucamy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację blisko klienta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo oddalone, by oszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na podróż i jakichkolwiek innych trudności. Wyręczymy Państwa też z obowiązku dogadania czasu spotkania w biurze notarialnym oraz wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, by do minimum ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wypłata gotówki

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany krok w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Inowrocław najczęściej wręcza opłatę pod postacią gotówki, podczas wizyty w biurze notarialnym. Wręczenie pieniędzy bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni czekać miesiącami. W razie, jeżeli właściciel wolałby wpłatę na konto bankowe, należności wpłacane są na określony numer konta – tak samo podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Środki zazwyczaj dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą formę przekazania należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Inowrocław w przeciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, aby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Sporządzamy umowę i dopilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ