Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Knurów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Knurów – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Knurów to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie klienta we własnym zakresie zdaje się być ciężkim zadaniem, a nade wszystko wymagającym czasu. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie tych problemów, jeżeli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Knurów. To my zaangażujemy się w odsprzedanie domu finalnemu nabywcy, wyręczając Cię z trudności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Knurów oferuje uczciwą kwotę odkupu działki. Zaakceptowanie kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje szybkim wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Knurów oraz skup domów Knurów – kim jesteśmy?

  Nasza działalność powstała przed kilkunastoma laty. Początkowym terenem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał z czasem dały nam szansę na poszerzenie aktywności o następne rynki. Propozycję współpracy skierowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i ustalić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Knurów może poszczycić się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie kupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz kupić nowe lokum, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Knurów pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Knurów – 5 kroków

  Skup nieruchomości Knurów to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na miejsce, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni nabyć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeśli oferta spotka się z zgodą klienta, w umówionym terminie oraz we wskazanej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce uiszczenie pieniędzy – w formie gotówki bądź na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Knurów to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie gruntu rozpoczęte zostaje wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Knurów przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach i redagujemy raport, w którym przedstawione są najważniejsze zalety a także negatywy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analityczna, na bazie zgromadzonych zapisów, proponuje wartość skupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje informację tyczącą się ceny skupu a jego decyzja determinuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Knurów podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Knurów, skup domów Knurów oraz skup działek. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wystawić na sprzedaż dom w dobrym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Knurów. Odkupimy też mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Część z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamysłem flippingu – odremontowania mieszkania we własnym zakresie i sprzedania z profitem, stąd chętnie kupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept propozycji cenowej otwiera kolejny etap transakcji – wizytę w kancelarii notarialnej. Termin spotkania umawiany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się jak najbliżej sprzedającego – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, by zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności poniesienia opłat na podróż a także wszystkich innych trudności. Zwolnimy Cię także z konieczności ustalenia daty wizyty w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby do minimum zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie gotówki

  Odbiór pieniędzy to najmilszy moment w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Knurów najczęściej uiszcza wpłatę pod postacią gotówki, w momencie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Otrzymanie pieniędzy od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na należności trzeba będzie wyczekiwać bez końca. W przypadku, jeżeli sprzedający życzy sobie uiszczenie należności przelewem, pieniądze przelewane są na określony numer konta – tak samo w czasie spotkania u notariusza. Pieniądze najczęściej przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję wypłaty pieniędzy określi klient, dzięki skup mieszkań Knurów w przeciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Redagujemy dokumenty jak i dopilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych zapisów. W rezultacie klient zostaje odciążony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ