Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Susz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Susz – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Susz to sposób na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie kupującego samodzielnie jest trudnym zadaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – możesz uniknąć wymienionych problemów, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Susz. To my zaangażujemy się w sprzedanie nieruchomości ostatecznemu zainteresowanemu, zwalniając sprzedających z trudności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Susz proponuje niezaniżoną kwotę odkupu działki. Zaakceptowanie kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego owocuje ekspresowym przekazaniem środków, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Susz oraz skup domów Susz – poznaj nas

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał po jakimś czasie pozwoliły na poszerzenie aktywności o kolejne lokalizacje. Propozycję współpracy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i ustalić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Susz cieszy się rekomendacją ogromnej liczby klientów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie kupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany oddać pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Susz pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Susz – jak to działa?

  Skup nieruchomości Susz to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na podaną lokalizację, by przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj tego samego dnia podamy sumę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta zetknie się z zgodą klienta, w umówionym dniu oraz we wskazanej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym będzie miało miejsce uiszczenie należności – do ręki bądź na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Susz to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie własności poprzedzone jest określeniem wartości nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Susz wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie wizyty archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach a także redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione są najważniejsze atuty oraz mankamenty wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie przekazanych zapisów, ustala kwotę odkupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną ofertę odnośnie ceny skupu i jego zaakceptowanie determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Susz podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Susz, skup domów Susz oraz skup działek. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub pożarze – zaoferujemy wycenę, bo prowadzimy także skup mieszkań z problemami Susz. Skupimy też mieszkanie z przeznaczeniem do odświeżenia. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a później odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z ochotą kupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie wartości wyceny przenosi nas na następny etap kupna-sprzedaży – wizytę u notariusza. Termin spotkania umawiany jest razem z sprzedającym oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii kontrahenta – absolutnie żadnego nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się w okolicy sprzedającego – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, by zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dotarcie do miejsca a także wszystkich innych niedogodności. Wyręczymy Cię również z konieczności dogadania czasu wizyty u notariusza i przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby maksymalnie ograniczyć Państwa trud.

  Wręczenie pieniędzy

  Wypłata gotówki to wyczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Susz najczęściej przekazuje należność pod postacią gotówki, w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie nieuczciwe lub na wypłatę trzeba będzie wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeżeli właściciel wolałby wpłatę poprzez przelew, należności wpłacane są na określony numer konta – również bezpośrednio podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Środki najczęściej przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Susz w trakcie tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących transakcji, pozostawała w Państwa powinności. Redagujemy dokumentację jak i dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych sformułowań. W rezultacie sprzedający zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ