Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Chorzów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Chorzów – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Chorzów to metoda na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie kupującego we własnym zakresie bywa trudnym zadaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie tych niedogodności, jeśli tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Chorzów. To my przejmiemy sprzedaż mieszkania ostatecznemu klientowi, wyręczając Cię z niedogodności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Chorzów zawsze przedstawia adekwatną propozycję cenową działki. Akcept właściciela i podpisanie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym przekazaniem środków, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Chorzów i skup domów Chorzów – kim jesteśmy?

  Nasza działalność powstała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na powiększenie aktywności o dalsze tereny. Ofertę pomocy zaadresowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w każdą część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i ustalić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Chorzów może pochwalić się rekomendacją wielu kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością kupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz oddać kredyt czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Chorzów udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Chorzów – 5 kroków

  Skup nieruchomości Chorzów to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni odkupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko propozycja zetknie się z aprobatą sprzedającego, w zaplanowanym terminie oraz w wybranej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane przekazanie należności – do ręki bądź przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Chorzów to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie mieszkania zainicjowane jest określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Chorzów przeprowadza wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie wizyty dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy raport, w którym opisane są najważniejsze atuty a także negatywy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na bazie zgromadzonych materiałów, określa wartość odkupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje ofertę tyczącą się wartości skupu i jego aprobata warunkuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie oferty może nastąpić przez telefon, listownie czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Chorzów podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Chorzów, skup domów Chorzów i skup działek. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz sprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, gdyż realizujemy też skup mieszkań z problemami Chorzów. Nabędziemy również nieruchomość która wymaga odremontowania. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z planem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę i sprzedaży z profitem, a więc z przyjemnością kupimy mieszkanie w każdym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje następny etap procesu – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia ustalany jest wspólnie z klientem i z notariuszem. Wybranie notariusza należy do sprzedającego – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, choć możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może być położona w okolicy kontrahenta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, by zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca oraz wszystkich innych trudności. Wyręczymy Państwa także z konieczności dogadania daty spotkania u notariusza oraz przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, aby jak najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Wypłata gotówki

  Przekazanie gotówki to wyczekiwany etap w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Chorzów zazwyczaj przekazuje należność pod postacią gotówki, w momencie wizyty w biurze notarialnym. Odbiór należności bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, gdy klient woli uiszczenie należności poprzez przelew, środki wpłacane są na określony numer konta – także w czasie wizyty w biurze notarialnym. Należności zazwyczaj dochodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą opcję wręczenia należności określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Chorzów w ciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumenty oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych zapisów. Dzięki temu kontrahent zostaje wyręczony z dużej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ