Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Puszczykowo

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Puszczykowo – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Puszczykowo to metoda na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie jest nieprostym wyzwaniem, a nade wszystko czasochłonnym. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć tych problemów, jeżeli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Puszczykowo. To my przejmiemy odsprzedanie domu ostatecznemu klientowi, zwalniając Cię z problemów i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Puszczykowo zawsze przedstawia uczciwą wycenę mieszkania. Zaakceptowanie kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wręczeniem należności, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Puszczykowo i skup domów Puszczykowo – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o następne tereny. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część Polski, by ocenić nieruchomość i zaoferować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Puszczykowo cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Puszczykowo udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Puszczykowo – 5 kroków

  Skup nieruchomości Puszczykowo to dogodna sprzedaż domu, od której oddziela sprzedających zaledwie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, by przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni odkupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko wycena napotka się z akceptacją kontrahenta, w umówionym terminie oraz we wskazanej przez klienta kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki lub na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Puszczykowo to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie nieruchomości zainicjowane zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Puszczykowo wykonuje wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas ekspertyzy utrwalamy stan mieszkania na fotografiach oraz redagujemy sprawozdanie, w którym opisane są najistotniejsze atuty i mankamenty danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na podstawie zgromadzonych dokumentów, określa kwotę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości otrzymuje propozycję odnośnie ceny skupu a jego akceptacja warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie oferty może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Puszczykowo mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Puszczykowo, skup domów Puszczykowo i skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wysprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Puszczykowo. Skupimy także dom z przeznaczeniem do remontu. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamiarem flippingu – odremontowania mieszkania we własnym zakresie a później sprzedaży z profitem, stąd bez problemu zakupimy dom w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja oferty cenowej inicjuje drugi etap procesu – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień spotkania umawiany jest razem z kontrahentem i z notariuszem. Wybór notariusza należy do klienta – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może być położona w pobliżu właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo odległe, aby oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na paliwo oraz jakichkolwiek innych problemów. Odciążymy Cię też z konieczności dogadania daty spotkania w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby do minimum zredukować Państwa trud.

  Przekazanie należności

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany moment w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Puszczykowo najczęściej przekazuje należność w formie gotówki, podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Przyjęcie gotówki od razu, na dodatek przy udziale notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na pieniądze trzeba będzie wyczekiwać tygodniami. W sytuacji, jeśli klient preferuje uiszczenie należności przelewem, pieniądze wpłacane są na podany numer konta – tak samo w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Środki najczęściej dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą formę przekazania pieniędzy będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Puszczykowo w trakcie tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumentację jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny pozbawiony był niejasnych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ