Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Stęszew

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Stęszew – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Stęszew to okazja na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie klienta na własną rękę bywa ciężkim zadaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć wymienionych kłopotów, gdy tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Stęszew. To my przejmiemy sprzedaż domu końcowemu zainteresowanemu, odciążając Cię z niedogodności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Stęszew proponuje niezaniżoną wycenę działki. Zgoda sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Stęszew oraz skup domów Stęszew – poznaj nas

  Nasza działalność powstała kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na poszerzenie oferty o kolejne lokalizacje. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z okolicznych województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w dowolną część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i określić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Stęszew może pochwalić się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Stęszew udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Stęszew – 5 kroków

  Skup nieruchomości Stęszew to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Cię tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Ocena – przybędziemy na miejsce, żeby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy w stanie odkupić dom.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy propozycja zetknie się z zgodą sprzedającego, w ustalonym dniu oraz we wskazanej przez kontrahenta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – bezpośrednio u notariusza zostanie dokonane uiszczenie pieniędzy – w postaci gotówki lub przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Stęszew to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie własności zainicjowane jest ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Stęszew wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie ekspertyzy archiwizujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy raport, w którym opisane zostają najistotniejsze pozytywy a także mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analityczna, na podstawie przekazanych dokumentów, ustala cenę skupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje propozycję dotyczącą kwoty skupu i jego akcept determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie wiadomości o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie lub podczas spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Stęszew dzieli się skup mieszkań za gotówkę Stęszew, skup domów Stęszew a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – zaproponujemy pomoc, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Stęszew. Odkupimy także mieszkanie z przeznaczeniem do odświeżenia. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności odsprzedania z korzyścią dla siebie, stąd z ochotą kupimy dom w każdym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej rozpoczyna drugi etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Czas spotkania planowany jest razem z klientem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – absolutnie żadnego nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość posłużyć radą. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej klienta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, aby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dotarcie do miejsca oraz wszelkich problemów. Zwolnimy Państwa też z konieczności umówienia terminu wizyty w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby jak najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie gotówki

  Wypłata pieniędzy to najmilszy etap w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Stęszew zwykle uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w momencie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Przyjęcie pieniędzy od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie oszukańcze czy też na wypłatę trzeba będzie czekać tygodniami. W przypadku, jeżeli kontrahent wolałby uiszczenie należności przelewem, należności uiszczane są na określony numer konta – również podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki prawie zawsze dochodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą opcję wręczenia ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Stęszew w przeciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, żeby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu klient zostaje zwolniony ze sporej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ