Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Świdnica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Świdnica – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Świdnica to metoda na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę jest niełatwym wyzwaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Świdnica. To my zaangażujemy się w sprzedaż działki ostatecznemu nabywcy, zwalniając właścicieli z niedogodności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Świdnica proponuje adekwatną wycenę działki. Akcept kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wypłaceniem należności, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Świdnica oraz skup domów Świdnica – o nas

  Nasza działalność została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał stopniowo pozwoliły na powiększenie działalności o kolejne lokalizacje. Ofertę pomocy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w każdą część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i zaoferować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Świdnica cieszy się rekomendacją wielu kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością nabędziemy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany uregulować kredyt czy po prostu nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Świdnica udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Świdnica – jak to działa?

  Skup nieruchomości Świdnica to wygodna sprzedaż domu, od której rozdziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu podamy cenę, za którą jesteśmy skłonni odkupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli wycena spotka się z zgodą właściciela, w umówionym dniu i w wybranej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – w postaci gotówki albo poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Świdnica to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie domu rozpoczęte jest wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Świdnica prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas oględzin dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach oraz sporządzamy raport, w którym przedstawione zostają główne atuty oraz mankamenty danej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analityczna, na bazie zgromadzonych raportów, ustala kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę tyczącą się wartości skupu i jego zaakceptowanie uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie propozycji może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listownie czy też osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Świdnica dzieli się skup mieszkań za gotówkę Świdnica, skup domów Świdnica i skup działek. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, gdyż przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Świdnica. Skupimy również dom która wymaga remontu. Część z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają domy z planem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, stąd z ochotą nabędziemy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na następny etap transakcji – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Czas spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z właścicielem i z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym razie konkretnego nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może znajdować się w okolicy sprzedającego – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, aby zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na dojazd a także wszystkich innych niedogodności. Wyręczymy Cię też z obowiązku umówienia czasu wizyty w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata pieniędzy to najprzyjemniejszy krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Świdnica zawsze wręcza należność w formie gotówki, w momencie wizyty w biurze notarialnym. Wręczenie należności od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to eliminacja wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie oczekiwać tygodniami. W sytuacji, jeśli sprzedający życzy sobie wpłatę na konto bankowe, środki wpłacane są na określony numer konta – tak samo bezpośrednio podczas spotkania u notariusza. Należności najczęściej wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę otrzymania ustalonej kwoty określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Świdnica w ciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z transakcji, leżała w Państwa powinności. Redagujemy umowę oraz dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. W rezultacie klient zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ