Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Tuchów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Tuchów – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Tuchów to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego na własną rękę bywa nieprostym przedsięwzięciem, a szczególnie wymagającym czasu. Napisanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – możesz zaoszczędzić sobie takich kłopotów, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Tuchów. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie domu ostatecznemu nabywcy, zwalniając sprzedających z trudności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Tuchów oferuje adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Akcept klienta i podpisanie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wręczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Tuchów oraz skup domów Tuchów – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał z czasem pozwoliły na powiększenie oferty o kolejne lokalizacje. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do klientów z sąsiadujących województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część kraju, żeby ocenić nieruchomość i określić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Tuchów może pochwalić się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz oddać kredyt czy po prostu nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Tuchów rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Tuchów – 5 kroków

  Skup nieruchomości Tuchów to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, żeby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli oferta zetknie się z zgodą klienta, w umówionym dniu i w określonej przez właściciela kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już u notariusza zostanie dokonane wręczenie zapłaty – w formie gotówki lub na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Tuchów to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie domu zainicjowane jest określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Tuchów wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie spotkania archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają główne atuty a także mankamenty wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja wyceniająca, na bazie dostarczonych raportów, ustala wartość odkupu. Właściciel nieruchomości dostaje ofertę odnośnie kwoty skupu i jego decyzja determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Tuchów dzieli się skup mieszkań za gotówkę Tuchów, skup domów Tuchów a także skup działek. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wystawić na sprzedaż dom w dobrym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – zaproponujemy pomoc, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Tuchów. Nabędziemy też nieruchomość z przeznaczeniem do odremontowania. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują domy z planem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie a następnie sprzedania z zyskiem, stąd bez problemu zakupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna drugi etap współpracy – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia ustalany jest z porozumieniu z klientem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się blisko kontrahenta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, aby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na dojazd oraz wszelkich trudności. Zwolnimy Cię też z konieczności dogadania terminu wizyty w kancelarii notarialnej a także zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, aby do minimum ograniczyć Państwa trud.

  Odbiór pieniędzy

  Wręczenie pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Tuchów zazwyczaj uiszcza wpłatę w postaci gotówki, podczas spotkania u notariusza. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać miesiącami. W przypadku, jeżeli właściciel woli opłatę poprzez przelew, środki przelewane są na wskazany numer konta – tak samo podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość otrzymania należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Tuchów w trakcie niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty oraz przypilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje odciążony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ