Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Janikowo

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Janikowo – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Janikowo to metoda na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie nabywcy na własną rękę bywa niełatwym przedsięwzięciem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie oszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeżeli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Janikowo. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie mieszkania końcowemu klientowi, odciążając Cię z problemów i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Janikowo gwarantuje uczciwą propozycję cenową działki. Zaakceptowanie sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym uiszczeniem należności, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Janikowo i skup domów Janikowo – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam rozbudowanie działalności o dalsze lokalizacje. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w każdą część Polski, by ocenić nieruchomość i ustalić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Janikowo może poszczycić się zaufaniem niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz oddać kredyt czy po prostu nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Janikowo udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Janikowo – jak to działa?

  Skup nieruchomości Janikowo to dogodna sprzedaż domu, od której rozdziela sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy na podaną lokalizację, aby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w tym samym dniu zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy nabyć dom.
  4. Akt notarialny – gdy tylko propozycja napotka się z zgodą kontrahenta, w umówionym czasie i w wybranej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – już w biurze notarialnym będzie miało miejsce uiszczenie pieniędzy – w postaci gotówki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Janikowo to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie własności rozpoczęte jest określeniem wartości nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Janikowo przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie aspekty, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas ekspertyzy dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach a także redagujemy raport, w którym opisane zostają kluczowe zalety oraz mankamenty wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie zgromadzonych raportów, ustala wartość odkupu. Posiadacz nieruchomości dostaje propozycję odnośnie kwoty skupu a jego akceptacja uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie informacji o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie czy też podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Janikowo podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Janikowo, skup domów Janikowo a także skup gruntów. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz przekazać nam nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – zaproponujemy wsparcie, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Janikowo. Skupimy także mieszkanie do generalnego odświeżenia. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę a następnie sprzedania z zyskiem, a więc z ochotą nabędziemy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje kolejny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin wizyty zaplanowywany jest razem z klientem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii sprzedającego – absolutnie konkretnego nie narzucamy, aczkolwiek możemy podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona blisko klienta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, żeby oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca a także wszystkich innych niedogodności. Wyręczymy Państwa także z obowiązku ustalenia czasu wizyty w biurze notarialnym oraz zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, aby maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie pieniędzy

  Odbiór pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Janikowo zazwyczaj przekazuje należność w formie gotówki, w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Wręczenie należności bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na wypłatę będziemy zmuszeni czekać miesiącami. W sytuacji, jeżeli sprzedający preferowałby uiszczenie należności na konto bankowe, należności wpłacane są na wskazany numer konta – tak samo bezpośrednio podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia ustalonej kwoty określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Janikowo w przeciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty oraz przypilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. W rezultacie klient zostaje odciążony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ