Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Chełmża

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Chełmża – gotówka od ręki

Skup nieruchomości Chełmża to sposób na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego na własną rękę jest trudnym wyzwaniem, a nade wszystko wymagającym czasu. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz uniknąć wymienionych kłopotów, gdy tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Chełmża. To my weźmiemy na siebie sprzedanie domu finalnemu nabywcy, odciążając właścicieli z problemów i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Chełmża gwarantuje uczciwą propozycję cenową działki. Akcept właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim przekazaniem pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

Skup mieszkań Chełmża i skup domów Chełmża – poznaj nas

Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Początkowym terenem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam rozbudowanie działalności o dalsze rynki. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do kontrahentów z okolicznych województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w dowolną część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i zaproponować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Chełmża może pochwalić się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Chełmża pomoże.

Skup nieruchomości za gotówkę Chełmża – 5 kroków

Skup nieruchomości Chełmża to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Państwa jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skłonni nabyć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena spotka się z aprobatą kontrahenta, w ustalonym dniu oraz we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce uiszczenie zapłaty – w formie gotówki albo przelewem.

Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Chełmża to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

Wycena wartości

Nabycie domu poprzedzone zostaje określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Chełmża przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie kwestie, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W czasie analizy utrwalamy stan nieruchomości na zdjęciach i przygotowywujemy dokument, w którym opisane są najistotniejsze pozytywy i mankamenty danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na bazie zgromadzonych zapisów, ustala cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną propozycję odnośnie kwoty skupu a jego akcept uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie wiadomości o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie lub podczas spotkania.

Co odkupujemy?

Skup nieruchomości za gotówkę Chełmża dzieli się skup mieszkań za gotówkę Chełmża, skup domów Chełmża a także skup gruntów. Skupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz sprzedać dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaoferujemy wycenę, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Chełmża. Skupimy też nieruchomość która wymaga odremontowania. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a później sprzedaży z zyskiem, stąd z ochotą zakupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

Wizyta u notariusza

Akcept wartości wyceny otwiera kolejny etap procesu – spotkanie w kancelarii notarialnej. Termin tego wydarzenia planowany jest z porozumieniu z klientem i z notariuszem. Wybór notariusza należy do kontrahenta – w żadnym razie konkretnego nie narzucamy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację jak najbliżej właściciela – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo oddalone, by zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na podróż a także wszystkich innych trudności. Odciążymy Cię również z konieczności umówienia terminu wizyty u notariusza oraz wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, by maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłek.

Wręczenie pieniędzy

Wręczenie gotówki to wyczekiwany etap w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Chełmża zawsze wręcza należność w postaci gotówki, podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Przyjęcie należności od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na należności będziemy musieli oczekiwać tygodniami. W sytuacji, jeżeli sprzedający preferuje wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki przelewane są na określony numer konta – również podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Środki prawie zawsze wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą formę wręczenia należności będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Chełmża w ciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży domu.

Same niezbędne formalności

Robimy wszystko, aby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumentację jak i przypilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ