Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Brwinów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Brwinów – gotówka od ręki

Skup nieruchomości Brwinów to okazja na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę bywa trudnym wyzwaniem, a nade wszystko długotrwałym. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – możesz uniknąć tych niedogodności, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Brwinów. To my przejmiemy przekazanie nieruchomości końcowemu nabywcy, zwalniając Cię z trudności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Brwinów gwarantuje adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Akcept klienta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wypłaceniem środków, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

Skup mieszkań Brwinów i skup domów Brwinów – o nas

Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na rozbudowanie aktywności o dalsze lokalizacje. Inicjatywę pomocy zaczęliśmy kierować do klientów z ościennych województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i określić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Brwinów może pochwalić się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie kupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Brwinów rozwiąże problem.

Skup nieruchomości za gotówkę Brwinów – 5 kroków

Skup nieruchomości Brwinów to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której dzieli Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na podaną lokalizację, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy nabyć dom.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena zetknie się z akceptem klienta, w ustalonym czasie oraz w określonej przez sprzedającego placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi wręczenie ustalonej kwoty – do ręki bądź przelewem.

Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Brwinów to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

Wycena wartości

Przekazanie mieszkania rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Brwinów prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie oględzin utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach i redagujemy dokument, w którym nakreślone są najistotniejsze atuty a także mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa analityczna, na podstawie dostarczonych zapisów, określa cenę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje wiadomość tyczącą się kwoty skupu i jego akcept determinuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie czy też podczas spotkania.

Co możesz nam zaoferować?

Skup nieruchomości za gotówkę Brwinów podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Brwinów, skup domów Brwinów a także skup gruntów. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz sprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Brwinów. Kupimy także mieszkanie do gruntownego odremontowania. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają domy z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę i sprzedania z zyskiem, a więc z ochotą nabędziemy nieruchomość w każdym stanie.

Wizyta w kancelarii notarialnej

Zaakceptowanie oferty cenowej inicjuje drugi etap procesu – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień spotkania planowany jest z porozumieniu z kontrahentem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Kancelaria notarialna może być położona w okolicy sprzedającego – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, by zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na dotarcie do miejsca i innych trudności. Wyręczymy Państwa także z obowiązku ustalenia daty wizyty u notariusza i zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłek.

Przekazanie należności

Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy etap w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Brwinów zawsze przekazuje należność pod postacią gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Odbiór gotówki od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli czekać bez końca. W sytuacji, jeżeli właściciel życzy sobie uiszczenie należności przelewem, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – również w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle przychodzą na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą opcję otrzymania pieniędzy określi klient, dzięki skup mieszkań Brwinów w przeciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

Minimum formalności

Podejmujemy wszelkie działania, żeby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa obowiązku. Redagujemy dokumenty i przypilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ