Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Małomice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Małomice – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Małomice to metoda na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie klienta samodzielnie jest trudnym wyzwaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie takich niedogodności, jeżeli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Małomice. To my przejmiemy odsprzedanie nieruchomości ostatecznemu klientowi, odciążając właścicieli z kłopotów i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Małomice oferuje niezaniżoną propozycję cenową nieruchomości. Zaakceptowanie właściciela i zawarcie aktu notarialnego skutkuje szybkim uiszczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Małomice i skup domów Małomice – o nas

  Nasza działalność wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym miejscem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na poszerzenie oferty o kolejne rynki. Inicjatywę wsparcia zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w jakąkolwiek część kraju, aby ocenić nieruchomość i określić cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Małomice może pochwalić się uznaniem ogromnej liczby klientów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, musisz spłacić pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Małomice udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Małomice – 5 kroków

  Skup nieruchomości Małomice to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Oglądanie – dotrzemy na miejsce, aby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą jesteśmy w stanie nabyć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli propozycja napotka się z zaakceptowaniem klienta, w ustalonym dniu i w wybranej przez kontrahenta siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie zapłaty – w postaci gotówki lub poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Małomice to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie mieszkania poprzedzone zostaje wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Małomice prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie wizyty dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają kluczowe plusy a także mankamenty danej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analizująca, na podstawie dostarczonych materiałów, ustala cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości dostaje propozycję dotyczącą ceny skupu i jego akceptacja determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie oferty może odbyć się telefonicznie, listem bądź w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Małomice obejmuje skup mieszkań za gotówkę Małomice, skup domów Małomice a także skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wysprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować wycenę, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Małomice. Skupimy też nieruchomość która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie i sprzedania z profitem, dlatego z przyjemnością nabędziemy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie propozycji cenowej otwiera kolejny etap transakcji – wizytę u notariusza. Termin wizyty ustalany jest wspólnie z kontrahentem a także z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację blisko kontrahenta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, żeby oszczędzić klientowi czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na paliwo a także wszystkich innych problemów. Zwolnimy Państwa również z obowiązku umówienia czasu spotkania u notariusza oraz przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, aby do minimum zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór gotówki to najbardziej oczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Małomice najczęściej uiszcza opłatę w postaci gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Otrzymanie należności od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na należności będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeżeli sprzedający wolałby uiszczenie należności przelewem, środki wpłacane są na podany numer konta – również podczas dopełniania formalności u notariusza. Należności zwykle dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość przekazania należności wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Małomice w ciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Sporządzamy umowę jak i dbamy, by akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ