Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Chodecz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Chodecz – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Chodecz to okazja na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie zainteresowanego we własnym zakresie bywa niełatwym przedsięwzięciem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz oszczędzić sobie takich niedogodności, gdy tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Chodecz. To my zaangażujemy się w przekazanie domu finalnemu zainteresowanemu, wyręczając Cię z problemów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Chodecz zawsze przedstawia niezaniżoną propozycję cenową nieruchomości. Akcept właściciela i zawarcie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wręczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Chodecz oraz skup domów Chodecz – o nas

  Nasza działalność została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i rosnący kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie działalności o dalsze obszary. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z pobliskich województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w dowolną część Polski, żeby ocenić nieruchomość i ustalić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Chodecz może pochwalić się uznaniem wielu kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą zakupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Chodecz udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Chodecz – jak to działa?

  Skup nieruchomości Chodecz to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy odkupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta spotka się z akceptacją sprzedającego, w umówionym dniu oraz w określonej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już u notariusza będzie miało miejsce przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki lub przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Chodecz to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie mieszkania rozpoczęte zostaje wyceną nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Chodecz przeprowadza wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane są najistotniejsze plusy i mankamenty wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analizująca, na gruncie zgromadzonych dokumentów, ustala wartość nieruchomości. Posiadacz nieruchomości dostaje ofertę dotyczącą wartości skupu i jego akcept determinuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź w trakcie spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Chodecz mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Chodecz, skup domów Chodecz a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz przekazać nam nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Chodecz. Kupimy także dom która wymaga odremontowania. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, a więc z przyjemnością zakupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Zaakceptowanie propozycji cenowej otwiera drugi etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas spotkania umawiany jest z porozumieniu z kontrahentem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona blisko kontrahenta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, aby oszczędzić sprzedającemu czasu oraz konieczności poniesienia opłat na dotarcie do miejsca oraz innych problemów. Zwolnimy Państwa też z konieczności dogadania terminu wizyty w kancelarii notarialnej i przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, by jak najbardziej zredukować Państwa trud.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie gotówki to wyczekiwany krok w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Chodecz zazwyczaj przekazuje opłatę pod postacią gotówki, w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami albo na należności będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeśli sprzedający życzy sobie wpłatę na konto bankowe, pieniądze uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wręczenia należności wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Chodecz w trakcie niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa powinności. Sporządzamy umowę jak i dbamy, aby akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje odciążony ze sporej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ