Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Racibórz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Racibórz – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Racibórz to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego samodzielnie jest niełatwym wyzwaniem, a nade wszystko długotrwałym. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – możesz oszczędzić sobie takich niedogodności, jeśli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Racibórz. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie mieszkania finalnemu nabywcy, zwalniając właścicieli z kłopotów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Racibórz zawsze przedstawia adekwatną wycenę domu. Zaakceptowanie właściciela i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje szybkim wypłaceniem pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Racibórz i skup domów Racibórz – kim jesteśmy?

  Nasza działalność wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na powiększenie oferty o następne lokalizacje. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do klientów z ościennych województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w każdą część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Racibórz może poszczycić się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, musisz spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Racibórz udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Racibórz – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Racibórz to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Państwa jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Ocena – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy sumę, za którą możemy kupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli propozycja spotka się z akceptem właściciela, w zaplanowanym dniu oraz w wybranej przez klienta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już u notariusza nastąpi uiszczenie należności – w postaci gotówki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Racibórz to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie gruntu rozpoczęte jest określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Racibórz wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas analizy archiwizujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są kluczowe zalety a także minusy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analityczna, na podstawie dostarczonych raportów, proponuje kwotę sprzedaży. Właściciel nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się ceny skupu a jego aprobata warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie oferty może zostać przeprowadzone przez telefon, listem czy też podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Racibórz obejmuje skup mieszkań za gotówkę Racibórz, skup domów Racibórz oraz skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz sprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu bądź spaleniu – zaproponujemy wycenę, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Racibórz. Kupimy również mieszkanie z przeznaczeniem do odremontowania. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia nieruchomości samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, stąd bez problemu kupimy dom w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept oferty cenowej przenosi nas na drugi etap transakcji – wizytę w biurze notarialnym. Czas wizyty ustalany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym razie nikogo nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może być położona jak najbliżej właściciela – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo oddalone, żeby oszczędzić sprzedającemu czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na podróż a także wszelkich trudności. Odciążymy Cię też z konieczności umówienia terminu spotkania u notariusza i zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, by maksymalnie ograniczyć Państwa trud.

  Odbiór gotówki

  Wypłata pieniędzy to najmilszy moment w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Racibórz zawsze wręcza opłatę pod postacią gotówki, w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Otrzymanie gotówki od ręki, na dodatek przy udziale notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie wyczekiwać bez końca. W sytuacji, jeżeli klient woli uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – także podczas wizyty u notariusza. Pieniądze najczęściej docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość otrzymania należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Racibórz w trakcie niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Redagujemy dokumenty jak i dbamy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. W efekcie kontrahent zostaje odciążony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ