Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nisko

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Nisko – szybka transakcja

Skup nieruchomości Nisko to okazja na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie klienta na własną rękę jest ciężkim wyzwaniem, a szczególnie czasochłonnym. Zamieszczanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie uniknąć tych kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Nisko. To my przejmiemy odsprzedanie mieszkania końcowemu nabywcy, odciążając sprzedających z trudności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Nisko zawsze przedstawia niezaniżoną kwotę odkupu działki. Zaakceptowanie klienta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wręczeniem środków, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

Skup mieszkań Nisko oraz skup domów Nisko – poznaj nas

Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Początkowym terenem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na powiększenie oferty o kolejne obszary. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do kontrahentów z pobliskich województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część Polski, by ocenić nieruchomość i zaoferować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Nisko cieszy się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie kupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać kredyt czy najzwyczajniej nie masz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Nisko pomoże.

Skup nieruchomości za gotówkę Nisko – 5 kroków

Skup nieruchomości Nisko to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą możemy kupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli propozycja napotka się z zaakceptowaniem sprzedającego, w umówionym dniu oraz we wskazanej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie pieniędzy – w formie gotówki lub przelewem.

Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Nisko to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

Wycena wartości

Odkupienie domu poprzedzone jest ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Nisko prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie ekspertyzy dokumentujemy stan domu na fotografiach oraz przygotowywujemy raport, w którym nakreślone zostają kluczowe zalety i minusy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na bazie przekazanych dokumentów, określa kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie kwoty skupu a jego zaakceptowanie uzależnia to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też w czasie umówionej wizyty.

Przedmiot skupu

Skup nieruchomości za gotówkę Nisko mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Nisko, skup domów Nisko i skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wysprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź spaleniu – zaoferujemy wsparcie, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Nisko. Kupimy również dom do generalnego odświeżenia. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują domy z planem flippingu – odremontowania mieszkania samodzielnie a następnie sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc bez problemu nabędziemy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

Podpisanie aktu notarialnego

Akcept oferty cenowej przenosi nas na drugi etap transakcji – spotkanie u notariusza. Czas tego wydarzenia ustalany jest z porozumieniu z klientem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie określamy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się blisko klienta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, by oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na dojazd a także innych trudności. Odciążymy Cię także z obowiązku dogadania czasu wizyty u notariusza oraz zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, aby jak najbardziej pomniejszyć Państwa trud.

Wypłata należności

Odbiór gotówki to wyczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Nisko zazwyczaj uiszcza wpłatę pod postacią gotówki, w momencie wizyty w kancelarii notarialnej. Otrzymanie należności bezpośrednio, dodatkowo w obecności notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na pieniądze trzeba będzie czekać bez końca. W przypadku, jeżeli klient preferuje opłatę poprzez przelew, środki uiszczane są na określony numer konta – tak samo w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Środki zwykle wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość wypłaty ustalonej kwoty wskaże klient, dzięki skup mieszkań Nisko w trakcie tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

Niewiele formalności

Podejmujemy wszelkie działania, by jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Redagujemy dokumentację i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał niejasnych fragmentów. W rezultacie sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ