Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Sopot

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Sopot – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Sopot to sposób na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie nabywcy samodzielnie zdaje się być nieprostym wyzwaniem, a zwłaszcza czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – masz możliwość oszczędzić sobie tych problemów, jeśli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Sopot. To my przejmiemy przekazanie mieszkania ostatecznemu klientowi, zwalniając właścicieli z problemów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Sopot zawsze przedstawia adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Zgoda właściciela i sporządzenie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym uiszczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Sopot oraz skup domów Sopot – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał po jakimś czasie pozwoliły na rozbudowanie działalności o nowe obszary. Inicjatywę wsparcia skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z ościennych województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w jakąkolwiek część kraju, aby przeanalizować nieruchomość i ustalić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Sopot cieszy się rekomendacją ogromnej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz kupić nowe lokum, zdarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Sopot udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Sopot – 5 kroków

  Skup nieruchomości Sopot to dogodna sprzedaż domu, od której oddziela sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni odkupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – gdy tylko oferta napotka się z aprobatą właściciela, w umówionym terminie oraz w określonej przez kontrahenta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie należności – w formie gotówki albo przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Sopot to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie nieruchomości poprzedzone zostaje wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Sopot prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze cechy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas wizyty dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach i redagujemy raport, w którym nakreślone są kluczowe plusy i wady oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na bazie zgromadzonych raportów, ustala cenę skupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje wiadomość dotyczącą ceny skupu i jego akceptacja uzależnia to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, listownie bądź w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Sopot dzieli się skup mieszkań za gotówkę Sopot, skup domów Sopot oraz skup działek. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz sprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaproponujemy pomoc, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Sopot. Nabędziemy także mieszkanie do generalnego odświeżenia. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, a więc z ochotą zakupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny przenosi nas na kolejny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Termin spotkania umawiany jest z porozumieniu z właścicielem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla klienta – absolutnie żadnego nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację blisko klienta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, by oszczędzić kontrahentowi czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dojazd oraz wszelkich niedogodności. Wyręczymy Państwa również z obowiązku umówienia terminu wizyty u notariusza i przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, by maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie należności

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany moment w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Sopot zazwyczaj przekazuje opłatę w formie gotówki, w momencie spotkania w biurze notarialnym. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, na dodatek przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na wypłatę trzeba będzie oczekiwać tygodniami. W sytuacji, gdy właściciel życzy sobie uiszczenie należności poprzez przelew, należności wpłacane są na wskazany numer konta – również w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Pieniądze zazwyczaj przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Sopot w ciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, żeby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumentację oraz sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ