Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kostrzyn

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kostrzyn – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Kostrzyn to sposób na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego na własną rękę zdaje się być niełatwym zadaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zamieszczanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie wymienionych niedogodności, jeśli tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Kostrzyn. To my zaangażujemy się w sprzedanie domu finalnemu nabywcy, odciążając właścicieli z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Kostrzyn gwarantuje niezaniżoną wycenę domu. Zgoda kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym przekazaniem należności, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Kostrzyn i skup domów Kostrzyn – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem dały nam szansę na poszerzenie aktywności o nowe obszary. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do klientów z ościennych województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w każdą część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i określić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Kostrzyn może poszczycić się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą kupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić kredyt czy po prostu nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kostrzyn pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kostrzyn – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Kostrzyn to komfortowa sprzedaż domu, od której dzieli sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przyjedziemy pod wskazany adres, by obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w dniu wizyty zaproponujemy sumę, za którą możemy kupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli oferta napotka się z aprobatą klienta, w ustalonym terminie i w wybranej przez klienta siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – bezpośrednio u notariusza zostanie dokonane przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Kostrzyn to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie nieruchomości zainicjowane zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Kostrzyn wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie wizyty utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone są kluczowe pozytywy a także wady danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na bazie przekazanych dokumentów, proponuje cenę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje wiadomość dotyczącą wartości skupu a jego aprobata warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie oferty może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kostrzyn mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Kostrzyn, skup domów Kostrzyn a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz przekazać nam dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu bądź spaleniu – zaoferujemy pomoc, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Kostrzyn. Nabędziemy też nieruchomość do gruntownego odświeżenia. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z zyskiem, stąd z ochotą kupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie wartości wyceny otwiera drugi etap kupna-sprzedaży – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia planowany jest wspólnie z klientem a także z notariuszem. Wybranie notariusza należy do właściciela – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się blisko klienta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo odległe, żeby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na podróż oraz wszelkich trudności. Wyręczymy Państwa również z obowiązku ustalenia daty spotkania w biurze notarialnym oraz zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, aby do minimum ograniczyć Państwa trud.

  Odbiór należności

  Odbiór gotówki to najbardziej oczekiwany krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kostrzyn zwykle uiszcza opłatę pod postacią gotówki, w trakcie wizyty u notariusza. Otrzymanie pieniędzy od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na wypłatę trzeba będzie czekać przez długi czas. W przypadku, jeśli klient wolałby wpłatę poprzez przelew, należności przelewane są na podany numer konta – również bezpośrednio podczas dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze najczęściej wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą formę przekazania należności określi klient, dzięki skup mieszkań Kostrzyn w przeciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, by tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumenty jak i dbamy, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje odciążony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ