Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Poniatowa

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Poniatowa – gotówka od ręki

Skup nieruchomości Poniatowa to metoda na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy na własną rękę bywa ciężkim przedsięwzięciem, a nade wszystko długotrwałym. Zamieszczanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie uniknąć takich problemów, jeśli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Poniatowa. To my zaangażujemy się w przekazanie nieruchomości finalnemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z niedogodności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Poniatowa proponuje niezaniżoną kwotę odkupu domu. Zaakceptowanie klienta i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim wypłaceniem środków, które mogą posłużyć na dowolny cel.

Skup mieszkań Poniatowa i skup domów Poniatowa – poznaj nas

Nasza działalność wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz rosnący kapitał stopniowo umożliwiły nam powiększenie aktywności o nowe obszary. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z okolicznych województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część Polski, aby ocenić nieruchomość i określić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Poniatowa może poszczycić się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz kupić nowe lokum, przydarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Poniatowa pomoże.

Skup nieruchomości za gotówkę Poniatowa – 5 kroków

Skup nieruchomości Poniatowa to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na podaną lokalizację, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu podamy cenę, za którą jesteśmy skorzy odkupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli wycena zetknie się z zgodą klienta, w zaplanowanym terminie i we wskazanej przez właściciela siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – bezpośrednio w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie pieniędzy – w formie gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Poniatowa to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

Wycena wartości

Nabycie własności poprzedzone zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Poniatowa prowadzi szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie aspekty, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas oględzin dokumentujemy stan nieruchomości na zdjęciach i sporządzamy dokument, w którym przedstawione zostają najistotniejsze atuty i negatywy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie zgromadzonych materiałów, określa cenę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się wartości skupu a jego zaakceptowanie determinuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie oferty może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie bądź w czasie umówionej wizyty.

Co skupujemy?

Skup nieruchomości za gotówkę Poniatowa podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Poniatowa, skup domów Poniatowa i skup gruntów. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz przekazać nam nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – zaproponujemy wsparcie, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Poniatowa. Nabędziemy też dom do gruntownego remontu. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują domy z zamysłem flippingu – odremontowania domu samodzielnie a następnie sprzedania z zyskiem, a więc bez problemu kupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

Spotkanie z notariuszem

Akceptacja oferty cenowej otwiera kolejny etap transakcji – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień spotkania umawiany jest wspólnie z klientem a także z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii kontrahenta – w żadnym razie konkretnego nie wskazujemy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona maksymalnie blisko właściciela – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, by zaoszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na podróż oraz innych problemów. Odciążymy Państwa też z obowiązku umówienia terminu wizyty w kancelarii notarialnej i przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, by maksymalnie zmniejszyć Państwa trud.

Wypłata gotówki

Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Poniatowa zazwyczaj uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na należności będziemy musieli oczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeżeli klient wolałby wpłatę na konto bankowe, środki uiszczane są na podany numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki zwykle wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość przekazania należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Poniatowa w trakcie niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

Niewiele formalności

Czynimy co w naszej mocy, żeby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Przygotowujemy umowę jak i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje odciążony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ